המתנגדים לפרויקט גולובנציץ ממשיכים במעשיהם: "שרפו ספרי מרן הראב"ד"

למרות מחאת גדו"י שליט"א מכל החוגים והעדות נגד הני אינשי דלא מעלי שהעיזו להחציף פניהם בראב"ד העדה החרדית הרי שפעולות הטירור ממשיכות במלא עוזם.

לאחר שבשבוע שעבר היכו גורמי שוליים בעזות מצח את בן הראב"ד, מעיזים שוב גורמים אלמונים לבזות את כבוד התורה.

אמש (ב) בשעת ליל מאוחרת הגיע נהג מונית ערבי לאזור שכונת הר נוף הירושלמית וביקש את מעונו של מרן הראב"ד ברחוב קצילנבוגן בי-ם.

עוברים ושבים שתמהו מה לכהן בבית הקברות הדריכו אותו אך עקבו לראות מה התפתח, כשהגיע למעון ביתו הוציא קרטון גדול וביקש מבני הבית שיקראו לראב"ד עקב שהנחוהו למסור אליו את החבילה.

בני הבית שחשדו בדבר שיכנעו את הנהג שימסור את הקרטון לידיהם, כשפתחו את החבילה הזדעזעו בני הבית ועוברי האורח שהדריכו את הערבי לגלות כי הקרטון עמוס בספרי קודש שחיבר הראב"ד אשר הושחתו ובוזו בצורה מזעזעת.

יצויין כי ביממה האחרונה הצטרפו הגאונים הגר"ש אויערבך ומרן הגר"ח קניבסקי וכן הגר"נ קרליץ למכתב המוחה על כבוד הראב"ד, כמו"כ מתפרסם הערב מכתב מרבנים ומו"צים מהעדה החרדית המגנים בתוקף את המעשים המבישים.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אדם הוכש מנחש ארסי בבית שמש משום: במקום שחופרים שם הקברים בבית שמש, תראו זה רק ההתחלה ר"ל חייבים להפסיק החילול השם מיד. והוא רחום יכפר עון….. אם לא יפסיקו מי יודע איזה עונשים יקבלו בבית שמש ר"ל….

  "הבני תיייירה" שלא משתתפים במחאות נגד חופרי ועוקרי קברי ישראל, עסוקים בעולם השקר אם שקרים וליצנות נגד תורתינו הקדושה. אפילו הדעת תורה האמיתית ממרן שר התורה ראב”ד עדה החרדית ירושלים עיה”ק החרדית הגאון האדיר ר’ משה שטערנבוך שליט”א אוסרת החפירה, הוא כותב בענין פינוי הקברים בשו”ת תשובות והנהגות ח”ד סי’ רס”ו –רס”ז שאסור לחפור בקברים: וז"ל הזהב… וכן בא”י שתחת ממשלת הכופרים המאפשרים לארכילוגים לחפור כרצונם ולחטט שכבי רח”ל ככל העולה על רוחם אם אנו פותחים פתח, עלולים הם להמשיך ולפתוח פתחי היתר לעצמם גם במקומות אחרים, וזו גופא סיבה לאסור, וכן מפורש בשו”ת חת”ס ח”ו סי’ ל”ז.

  לזכור לעולם ועד: שמתחם גולובנציץ בבית שמש הוא שטח פרטי, אשר מיועד לבניית בנייני מגורים עבור המגזר החרדי המפגיני נגד הצניעות הטהורה נגד נשי הצנועות הלובשות שאל כמנהג ירושלם עיה"ק ת"ו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. למה רק עכשיו נזכרו למחות על בזיון התורה של כמה ארחי פרחי וכשמו"ץ מהבית דין צדק ביזה באופן נורא את – נשי הצנועות הלובשות שאל כמנהג ירושלם בשליחות מנהלי ורבני הבד"ץ אז שתקו ולא עצרו הבריונים הסקריקים שלוחי הבד"ץ מלהפגין. למה? רק על כודם מוחים, ומה אם קבוד שמים???

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. איך מדברים משקרים כך ב-אלול- ??? ואומרים שהציבור החרדי הקיצוניים המפגינים בגבעות בית שמש אלו הם לא 'נטורי קרתא' ?

  ואנו הבני תיירה עסוקים עתה בעניין אחר לגמרי: וזה בכלל לא אלול!!! לא לא לא.

  אתם "הבני תיייירה" שלא משתתפים במחאות נגד חופרי ועוקרי קברי ישראל, עסוקים בעולם השקר אם שקרים וליצנות נגד תורתינו הקדושה. אפילו הדעת תורה האמיתית ממרן שר התורה ראב”ד עדה החרדית ירושלים עיה”ק החרדית הגאון האדיר ר’ משה שטערנבוך שליט”א אוסרת החפירה, הוא כותב בענין פינוי הקברים בשו”ת תשובות והנהגות ח”ד סי’ רס”ו –רס”ז שאסור לחפור בקברים: וז"ל הזהב… וכן בא”י שתחת ממשלת הכופרים המאפשרים לארכילוגים לחפור כרצונם ולחטט שכבי רח”ל ככל העולה על רוחם אם אנו פותחים פתח, עלולים הם להמשיך ולפתוח פתחי היתר לעצמם גם במקומות אחרים, וזו גופא סיבה לאסור, וכן מפורש בשו”ת חת”ס ח”ו סי’ ל”ז.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. למה רק עכשיו נזכרו למחות על בזיון התורה של כמה ארחי פרחי וכשמו"ץ מוסמך מהבית דין צדק ביזה באופן נורא את מרן הגראי"ל שטיינמן שליט"א אף אחד לא ראה צורך למחות.

  י.ק. |
  הגב