האלימות החילונית: חגורות ומקלות מחוץ לבית המשפט (וידאו)

האלימות החילונית: מחוץ לאולם בית המשפט בתל אביב התפתחה בין מחנות אוהדי הפועל ומכבי קטטה אלימה.- צפו

לאחר יממה סוערת, שבו פוצץ הדרבי התל האביבי  בעיצומו של משחק רווי תגרות,  הרוחות  לא נרגעות, היום עשרות אוהדי הפועל ומכבי תל אביב  הגיעו לבית משפט השלום בעיר, שם נערך דיון בהארכת מעצרם של החשודים שנעצרו במשחק.

מחוץ לאולם בית המשפט  התפתחה בין מחנות האוהדים קטטה אלימה.

באידבות רשת 

אוהדים חילונים הגיעו למקום כשהם חמושים בחגורות ובמקלות ובכביש שמחוץ לבית המשפט התפתחה תגרה אלימה. אוהדים רבים היכו זה את זה והטיחו אחד את השני על המכוניות העוברות והשבות במקום.

שלושה אוהדים נעצרו על ידי מאבטחי בית המשפט, בראשותו של הקב"ט אלירן עזרא, שמיהרו להגיב לאירוע האלים. הם הועברו לחקירה במשטרה.

כפי שפרסמנו אמש  במהלך משחק בין  "הפועל תל אביב" ו"מכבי תל אביב"  התפתח אירוע אלים ומכוער שבו פרץ אוהד של אחת הקבוצות למגרש ותקף את שחקן הקבוצה היריבה אך השופט בחר בסופו של דבר להרחיק את השחקן המותקף בהחלטה שנויה במחלוקת.

מכאן התדרדר המשחק לתיגרה אלימה: כאשר אוהדי שני המחנות פרצו למגרש והתקוטטו עם מאבטחים, אחד המאבטחים אף איבד את הכרתו כתוצאה מחבטה בראשו.

שופט המשחק שנחרד מהמהומה הבין שלא ניתן להמשיך את המשחק וקטע אותו באיבו.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. השם ישמור טוב נו מה לעשות זה החינוך החילוני שהצעירים מקבלים היום חבל שהם ככה………………………………………………………………………………………………………………………….אין להם תקנה

    שלומי |
    הגב