קורע לב: האלמנה מתייפחת בשידור חי (הקלטה)

על רקע זעקות האלמנה שהתייפחה בשידור ומיררה בבכי "ישראל בעלי אני רוצה אותך", העניק דוד ביטון חמיו של ישראל וקנין ז"ל שטבע אמש למוות בים ראיון מצמרר. האזינו. { "ישראל אני רוצה אותך"}

על רקע זעקות האלמנה שהתייפחה בשידור ומיררה בבכי "ישראל בעלי אני רוצה אותך", העניק  דוד ביטון חמיו של ישראל וקנין ז"ל שטבע אמש למוות בים בחדרה ראיון ל'קול חי' וסיפר בבכי על הרגעים הדרמטיים.

"בוקר שחור, אי אפשר להבין את זה, שאתמול עשינו יומולדת בים עם כל המשפחה והוא נשאר שם, אבל אנחנו לא מדברים על ההחלטות של הקב"ה, אם הוא החליט אז אנחנו מקבלים", סיפר בכאב בראיון למוטי לביא

החתן סיפר על רגעי האושר שהתחלפו כבאחת לרגעי עצב ויגון: "בשעה 4 בערך הגענו לחוף של נחל חדרה, עשינו לו יומולדת הוא בדיוק נהיה בן 25, עשינו על האש וצחקנו ושמחנו יחד עם הבן שלו הקטן, אשתו הרה בחודש החמישי. אחרי שאכלנו, הילדים אמרו: 'באו נלך עם הילדים במים בקצה ונאכל אבטיח', אמרתי להם 'אני נשאר פה לשמור על הילדים'.

ביטון מספר על הרגע שבו נעצרה נשימתו, "פתאום, שני החתנים שלי והבן שלי, בשבריר שניה נסחפו למים. התקשרו אלינו בטלפון ואמרו לי 'אבא תבוא דחוף, הם נסחפים במים', היה מרחק גדול ביני לבינם, האדמה הייתה חולית, הורדתי את הבגדים, נכנסתי וניסיתי להציל אותם ולא עלה בידי, הבן שלי שם אותו על הכתפיים ויחד איתי משכתי את ישראל לחוף".

 

"לאחר מכן עשיתי לו החייאה, וראיתי שאין לו כבר דופק ונשימה עד שבאו כוחות ההצלה", סיפר ביטון עם דמעות.

לאורך כל הראיון, זעקה  בתו של המרואיין על בעלה שטבע,לשיא, היא זעקה  "ישראל בעלי אני רוצה אותך". רק לאחר הזעקה המחרידה אמר לביא לאבא, "אני חושב שכעת הבת שלך צריכה אותך לידה", אמר לביא.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אם זה בחוף אשקלון וחדרה הטובעים בים אך ורק ערבים

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב