האם במרתפי השב"כ מענים אדם חף מפשע? • שידור חי

" הערב בפגוש את העיתונות", תופיע באולפן חמותו של אחד העצורים שתדבר על המעצר המתוקשר, עוד ידבר עורך הדין איתמר בן גביר שמנסה להתערב בפרשה.

עוד בתכנית ,דן מרידור, שאול מופז , אבו וילן מיקי איתן , שמואל רוזנר. ועוד. הצטרפו לשידור החי { הערב ב'פגוש את העיתונות' }

"האם במרתפי השב"כ מענים אדם חף מפשע"? הערב ב"פגוש את העיתונות",  תופיע באולפן חמותו של אחד העצורים שתדבר על המעצר המתוקשר, עוד ידבר עורך הדין  איתמר בן גביר שמנסה להתערב בפרשה.

עוד בתכנית ,דן מרידור, שאול מופז , אבו וילן מיקי איתן , שמואל רוזנר. ועוד.

 

כאמור, בעקבות החקירות הקשות ומניעת המפגש עם עו"ד, אותם עוברים העצורים בפרשיית דומא, יוצאים חבריהם של העצורים במוצאי שבת בשעה 21:00  להפגין מול מתקני השב"כ במשטרת פ"ת, בו מוחזקים העצורים, בדרישה: "הניחו לנערים".

 

המארגנים קוראים לציבור להגיע ולמחות כנגד התנהלותה המחפירה של מערכת הביטחון "במקום להילחם כמו שצריך באויב הערבי, מערכת הביטחון מתעללת בנערים יהודים. מעצרים מנהליים, עשרות צווי הרחקה, ועכשיו: חקירת שב"כ בתנאים קשים; טלטולים, מניעת שינה, איסור מפגש עם עורך דין ואי הבאת העצורים בפני שופט, בצורה שלא נוהגים בה אפילו כלפי מחבלים" נכתב במודעה המזמינה את הציבור להגיע.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.