אמו של התינוק שנשכח ברכב: "אני נקרעת – לא מסוגלת יותר"

אמו של הפעוט בן השנה וחצי שנשכח ברכבו באשדוד כתבה הבוקר סטטוס מצמרר בפייסבוק. "מלאך שלי… בבקשה בבקשה בבקשה תחזור לאמא… אני נקרעת אני חצי בן אדם אני לא מסוגלת יותר!! קשה לי בלעדיך.

יממה לאחר הטרגדיה הקשה באשדוד בו נמצא אליהו וינגוט לא רוח חיים ברכב הוריו, כתבה אמו הודיה ווינגוט סטטוס מצמרר בפייסבוק. "מלאך שלי… בבקשה בבקשה בבקשה תחזור לאמא… אני נקרעת אני חצי בן אדם אני לא מסוגלת יותר!! קשה לי בלעדיך.. בבקשהה. אני אוהבת אותך כמו שלא אהבתי מעולם.

 

"זה הזמן שאתה מתעורר ומעיר את הבית לחיים .. עם החיוך הממיס שלך והשמחת החיים שלך.. בבקשה אליה שלי אני מתגעגעת.. לא עומדת בזה בבקשה תספר לי שזה חלום אני מתחננת! אלוקים.. בבקשה ממך.." כתבה האם ופרסמה תמונה שלה עם בנה שנטמן אמש.

אב המשפחה  יצא אתמול בבוקר להסיע את ארבעת ילדיו לבתי הספר והגנים, לאחר לילה של עבודה  הוא  שכח את בנו הצעיר במכונית ברחוב מגוריו מילמן ועלה לביתו.

הפעוט שהה במכונית במשך כארבע שעות בחום . רק לאחר 4 שעות  נזכר האב כי בנו נותר במכונית, הוא רץ לרכב ווחילץ מתוכה את הפעוט תוך שהוא מזעיק את  צוותי מד"א  לבית המשפחה, כעבור דקות נאלצו הצוותים לקבוע את מותו.

"מדובר בתופעה שחוזרת על עצמה שוב ושוב", אומרת ורד וינדמן, מנכ"לית המועצה הלאומית לשלום הילד. "אנו שבים ומתריעים בפני ההורים לעשות כל שיידרש מצדם על מנת למנוע מצב שבו הילד יוותר ברכב לאחר יציאתם". וינדמן הוסיפה כי "לא משנה אם החלון הושאר פתוח, הרכב מונע והמזגן עובד – השארת ילד ברכב גם מסכנת חיים, והיא גם עבירה פלילית".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. סתם לשון הרע שיש לה פייסבוק

    בטח לא אחרי שהיא עברה כזה צרה

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב