האם גואטה בדרך להיות מנכ"ל מפלגת שס?

גואטה צפוי לקבל את המושכות לניהול המפלגה מבחוץ, והסיכויים שישמש כמנכ"ל התנועה גבוהים, אך הדבר תלוי באישור נשיא המועצת

ביממה הקרובה צפויה להתקיים פגישה בין שר הפנים אריה דרעי לח"כ המתפטר יגאל גואטה, הפגישה הינה ראשונה מאז הגשת ההתפטרות של גואטה לשר דרעי.

השניים שוחחו מס' פעמים מאז הודיע גואטה על פרישתו, אך העדיפו לא להיפגש עד אשר יפגש דרעי עם חכם שלום וישוחח איתו על הח"כ הפורש, ועל הסיפור הגדול שהוביל לפרישתו.

בערב כיפור זה קרה, יו"ר תנועת שס אריה דרעי נפגש עם נשיא המועצת לשיחה ארוכה על התקופה האחרונה והסוערת בשס, דרעי שמע את דברי חכם שלום, ונראה כי אחרי החג הוא צפוי לפעול בעניינו של גואטה, ולקבל החלטה האם לחזור ולממש את החוק הנורבגי במפלגה.

ע"פ גורמים בשס הפגישה תעסוק בעתידו של ח"כ גואטה בתנועה. אתמול החליף גואטה את תמונת הפרופיל בפייסבוק ל"ש'ס המהפכה חוזרת" רמז לבאות למרות כל הלחשושים על רצונות כך שהח"כ פוזל למפלגות אחרות.

גורמים במפלגה הוסיפו שלמיטב הבנתם לדעת מרן חכם שלום גואטה כבר קיבל את עונשו, ועצם התפטרותו היא הבנה כי הוא מכה על חטא, כך שאין עניין להרחיק אותו מהמפלגה, אלא ההפך להשתמש בכוחו החזק בעקבות החיבור לשטח.

על פי הערכות גואטה צפוי לקבל את המושכות לניהול המפלגה מבחוץ, והסיכויים שישמש כמנכ"ל התנועה גבוהים, אך הדבר תלוי באישור נשיא המועצת.

עוד טענו גורמים במפלגה, כי המהלך עצמו לא צפוי להיות יוצא דופן, שהרי בכל מקרה בשנה האחרונה מאז מינויו של גואטה למזכ"ל התנועה הוא ניהל אותה ביד רמה ודחק לצד את חיים ביטון שהתרכז כמעט לחלוטין ברשת החינוך

לעומת זאת, ע"פ הערכות חיים ביטון שמשמש גם כמנכ"ל התנועה בנוסף לתפקיד מנכ"ל רשת החינוך בני יוסף שם מתקיימת רוב עבודתו, ימשיך לכהן כמנכ"ל הרשת, אך כאמור, דברים צפויים להשתנות רק לאחר החגים.

 

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שס מפלגה לא חרדית כלל בראשה אסיר שעתיד לחזור לכלא

  פני הדורעי כפני כלב

  איך בדיוק גנב פושע מייצג חרדים?? |
  הגב
 2. טוב מאוד שיחזור לשס, כך היא תתרסק בטוח

  מי יכול לראות את פרצוף נודף הסירחון של גואטה.כולם יסלדו משס

  נחמן בוריס |
  הגב
 3. דרעי ממשיך לבזות את חכם שלום

  עשה מחכם שלום חוכא ואיטלולא

  הגנב והתועבה בפעולה |
  הגב
 4. להחזיר את התועבה??נטרפה דעתו של דרעי

  צריך להיות משוגע להחזיר את גואטה

  דרעי השתגע!! |
  הגב
 5. תכלס דרעי קובע לרבני שס מה יהיה בושה וחרפה

  זה דעת תורה??

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב