האם דומרני ישוחרר?: הרנטגן: "הוא מעולם לא איים עליי, להד"ם"

המשטרה שטענה עד כה כי דומרני איים על הרב יעקב ישראל איפרגן המכונה 'הרנטגן' ובגלל כך דומרני נעצר ונחקר במשטרה, כעת מגיעה גירסתו של הרנטגן באופן מפתיע ואומר: "לא היו דברים מעולם".

המשטרה שהעלתה את המימצאים הללו כי ביום הבחירות המקומיות הגיעו, לפי החשד, דומרני ועשרה מאנשיו למעונו של הרנטגן בנתיבות, החשד כי חיבלו בקוי הטלפון במשרדיו ואף גנבו את המכשירים הניידים במקום, ואיימו אליהם כי לא יעזו לצאת מהמתחם, דומרני חשוד כי הבהיר לרנטגן למה עליו לתמוך ביחיאל זוהר, המועמד לראשות העיר נתיבות.

אך לאחר שנחקר הרב הרנטגן בפרשת דומרני הוא לגמרי מכחיש מכל וכל את גירסת המשטרה ואומר כי אכן דומרני הגיע אליו רק לקבל ברכה: "דומרני בא אליי, נישק את ידי, לא דיברנו בכלל על פוליטיקה", הדגיש "הרנטגן".

עוד אמר הרנטגן: "דומרני שוחח איתי על האפשרות לעשות שלום עם הרב אברג'ל, אמרתי לו שאין סכסוך ואנחנו בכלל חברים, הרב איפרגן ממש לא מבין כיצד החליטה המשטרה כי דומרני איים עליו: "אני לא מבין איך המשטרה הבינה כך את הדברים", ושוב הבהיר בנחרצות, "אף אחד לא איים עליי".

יצויין כי במשטרה לא מקבלים את הגירסה וחוששים כי הרב איפרגן מפחד מדומרני ולכן הוא לא מספר את מה שבאמת המשטרה יודעת שהיה שם באותו יום.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הרב יורם אברג'ל שליטא צדיק של אמת תפרו עליו תיק והאמת ב"ה תצא לאור. איך אפשר לעצור רב סבדר גודל כזה מה קרה למשטרתי ישראל???????? לא בודקים את הדברים?????? הרב יורם נקי כל מי שמכיר את הרב יודע הגיע הזמן שכל מדינת ישראל תדע

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. חברך חברא אית ליה וחברא דחברך חברא אית ליה וד"ל תראו מי אצל מי…………..

    יהודי |
    הגב