האם הורעל המנהל מבקבוק השתייה?

מנהל מחלקה בחברה מכובדת ממרכז הארץ, שתה מבקבוק פתוח שהיה במשרדו, ומיד לאחר מכן חש ברע והובהל לבית החולים. לאחר בדיקת מעבדה התברר כי כנראה, היה המנהל קורבן לניסיון הרעלה, בבקבוק נמצאו שאריות של חומר רעיל החשוד ככספית.

המנהל פנה אל חברת המשקאות ודרש בדיקה וחקירה של הנושא. מכיון שלגם מבקבוק פתוח, נבדק החשד שאולי החומר המרעיל הוכנס בכוונה וזאת לאחר מקרה דומה שארע בחברה זו, ולכן הוחלט להציב מצלמה במשרדו של המנהל

לאחר שבוע נקלט במצלמה אחד העובדים כאשר הוא נכנס למשרדו של המנהל, בשעת צהריים, ונוגע בבקבוק המשקה תוך שהוא מוציא דבר מה מכיסו ומכניס אותו אל הכלי. " הרגשתי שמשהו לא כשורה, כאשר לגמתי מהמיץ", סיפר המנהל בשיחה עם חדשות 2 Online. "לאחר שהתאוששתי וחזרתי למשרד, ראיתי מעין כדוריות שחורות על המגש".

לדברי עובדים אחרים,לאחר מספר חודשים, נמצא בקבוק המכיל בתוכו כספית – חומר שאינו נמצא בשימוש בחברה.

המנהל החרד לשלומו, החליט להגיש תלונה במשטרה, והיא המליצה להגיש כתב אישום בפרשה. אך הפרקליטות חשבה אחרת – והחליטה לסגור את התיק.

 "מי יודע כמה פעמים הורעלתי על ידו"? שאל המנהל בזעם.

העובד שנחשד בביצוע המעשה, סיפר כי בעבר נוצר סכסוך בינו לבין המנהל. כשראה את הסרטון המתעד את המעשים לכאורה שיוחסו לו – הוא הגיב: "גם החוקרים הטילו בו ספק כי לא רואים שם כלום. הלכתי כדי לקחת חלב ואז לקחתי גם שקיקי תה ושמתי אותם בכיס. במשטרה תרגמו את זה לניסיון הרעלה. ניסו לתפור לי תיק".

עו"ד שרון עומסי ודוד שוורצבאום, המייצגים את החשוד, טענו: "תחילת הפרשה הינה במעצר מתוקשר של מרשינו בחשד כי ניסה להרעיל את מנהלו במפעל תדיראן, בהמשך התיק הועבר לפרקליטות לצורך הגשת כתב אישום, לאחר מאבק משפטי ממושך ולאחר שימוע שהתקיים בפרקליטות מחוז מרכז במסגרתו הוצגו ראיות הוחלט לסגור את התיק בעניינו, בכך תם עינוי הדין. אנחנו מברכים על החלטתה הנכונה של הפרקליטות".

מפרקליטות מחוז מרכז נמסר בתגובה: "התיק נסגר בהעדר ראיות".

תמונה ראשית-פלאש90

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. תמונה של בית בית משפט בבאר שבע.. מה הקשר?

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב