האם השכרת הרכב 'אוויס' סוגרת את סניפיה בגלל מיקומם שמעבר לקו הירוק?

ברחבי הרשת מסתובבת הבוקר (ראשון), הודעה הקוראת להחרים את סניפי רשת 'אוויס' – חברה המציעה שירותי השכרת רכב וליסינג, זאת בעקבות החלטתה לסגור את סניפיה שבהתנחלויות והנמצאים מעבר לקו הירוק, כך לטענת כותבי ההודעה. בין הסניפים המיועדים להפסיק את שרותיהם, נמצא גם הסניפים בביתר -עילית ובמודיעין עילית. 'אוויס' בתגובה: "פריסת הסניפים של חברת Avis מותאמת באופן קבוע לרמת הביקוש לפי שיקול מסחרי בלבד".

בהודעה נכתב כי "יש אנטישמיות בישראל", בהמשך מדווח כי "חברת אוויס רכבים, הודיעה על סגירת 2 סניפים בגלל היותם בהתנחלויות" ובנוסף מבקשים מקוראי ההודעה ש"לא לתת לאויבי ישראל להרים את הראש" לדעתם, "אין לשכור רכבים מחברה זו", כדי לא לסייע בעדם.

מחברת Avis נמסר בתגובה: "פריסת הסניפים של חברת Avis מותאמת באופן קבוע לרמת הביקוש לשירותי החברה.
ההחלטה על פתיחה או סגירה של סניף מתקבלת על פי שיקולים מסחריים בלבד ולא על פי שום שיקול אחר.

לאורך השנים נפתחו סניפים במיקומים שהצדיקו זאת מבחינת רמת הביקוש לשירותי החברה, ונסגרו סניפים באזורים בהם רמת הביקוש לא הצדיקה את הפעלת הסניף (לדוגמא: בסוף שנת 2013 נסגר סניף בגוש דן).

הסניפים בביתר עילית ובמודיעין עילית צפויים להיסגר בשבועות הקרובים בדיוק מהסיבות שציינו לעיל, קרי רמות ביקוש שאינן מצדיקות הפעלת סניף באזורים אלו".

חברת 'אוויס' מוסיפה כי "חשוב להדגיש, שחברת Avis הינה חברת ההשכרה והשירות בעלת פריסת הסניפים הגדולה ביותר בישראל, אשר פועלת על מנת להעניק לקהל לקוחותיה את השירות הטוב ביותר. אנו משוכנעים כי גם לאחר סגירת הסניפים המדוברים נוכל לתת מענה ללקוחות המתגוררים ביישובים אלו באמצעות סניפי השכרה סמוכים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.