האם התייפחה: "אני אם שכולה בחיי ילדתי"(הקלטה)

מירי וקנין, אמה של נופר, ששהתה במתחם סיפרה היום (שלישי) בראיון ליעל דן בגלי צה"ל על התקופה הקשה שהיא חווה עקב הנתק עם בתה. "חמש שנים לא הרגשתי את הילדה הזאת. אף אחד לא מבין מה אנחנו עוברים בבית", סיפרה בכאב. האזינו. { מדרשת רמתי }

מדרשתו של הרב אהרון רמתי "באר מרים", שבה לפעול  בחודשים האחרונים ועימו מגיעים הסיפורים המצמררים על התנאים הקשים בתוך המדרשה.

מירי וקנין, אמה של נופר,  ששהתה במתחם סיפרה היום (שלישי) בראיון ליעל דן בגלי צה"ל על התקופה הקשה שהיא חווה עקב הנתק עם בתה. "חמש שנים לא הרגשתי את הילדה הזאת. אף אחד לא מבין מה אנחנו עוברים בבית", סיפרה וקנין, "אני כבר מחכה ליום שבו אני אשן בלי כדורים ואלך לעבודה כמו בן אדם רגיל. אני חמש שנים לא נישקתי וחיבקתי את הילדה הזאת. הוא גרם לה לשנוא אותי, את בעלי ואת הבנות שלי. הבית שלי פשוט נהרס", זעקה בכאב.

"יש אמא אחת שהלכה לבקר את הבת שלה, שהיא שנים לא הייתה בקשר איתה. אשתו של רמתי יצאה לשם ואמרה 'את בחיים לא תראי את הבת שלך'", מספרת אמה של נופר.

"הוא גרם לבת שלי להוציא צו הרחקה נגדי. הוא גרם לה להיות אצלו. ביקשתי מנופר שלי שתחזור הביתה ושנרשום אותה לסמינר נורמלי, כי אהרון רמתי הוא לא רב. הוא פשוט הרס לי את הבית, הוא הרס את הילדה שלי, הוא הרס לי את כל החיים!", זעקהבשידור.

וקנין שיתפה את המאזינים של גלי צה"ל בייסוריה: "אני הפכתי לאדם אחר לגמרי. אני איבדתי את הילדה שלי. אני מרגישה כמו אמא שכולה לילדה חיה. אני שונאת אותו. את לא מבינה מה הוא עשה לי! כמה כדורים הכנסתי לגוף בגלל הבן-אדם הזה! מי יעזור לי? המשטרה הזאת לא עושה כלום. מי יציל את הבת שלי?"

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אוי ואבו האיש הזה עדיין עושה את שלו,מזעזעזעעע..
  איפה אתם משטרת ישראל,פרקליטות המדינה,חברי הכנסת,גדולי ישראל,עיריית ירושלים,הרווחה וראש עיריית ירושלים????
  תתעוררו אחת ולתמיד,למה אתם נותנים לאיש זה להסתובב ככה חופשי על מה שהוא עשה ועושה?
  זה פשוט מזעזעעעעע

  יהודה |
  הגב
 2. חחחחחח תסמכו על המשטרה נראה לאן תגיעו,זה שקוף וברור שיש מישהו מבפנים שעוזר לו ורמתי משחרר כסף,מסכנות הבנות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. זה מאוד מזכיר את הכת של גואל רצון

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. ויי איזה מסכנה האמא,אלוקים ישלם לך אהרון רמתי
  איפה המשטרה בכל הסיפור הזה? כנראה נרדמו בשמירה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב