תושב בני ברק פרץ למייל של אסתי וינשטיין

תמי מונטג, בתה החילונית של וינשטיין קיבלה מסר לפיו חשבון המייל של אמה המנוחה נפרץ – וכעת היא חוששת שהתכתובות הרגישות ידלפו. היום נעצר החשוד שהודה במעשים. { בעקבות אסתי }

מי לא מכיר את סיפורה הטרגי של אסתי וינשטיין, חסידת גור שנמצאה ברכבה ללא רוח חיים, הטרגדיה שהיממה את הציבור בישראל יצאה לאור כספר שמציג את חסידות גור "ככוחנית".

אתמול פרסם גיא פלג בערוץ 2 כי  תמי מונטג, בתה החילונית של וינשטיין קיבלה מסר לפיו חשבון המייל של אמה נפרץ – וכעת היא חוששת שהתכתובות הרגישות ידלפו.

היום המשטרה הודיעה כי נעצר חשוד בפרשה – תושב בני ברק בן 29 – שהסגיר את עצמו.."המתלוננת חששה שכתוצאה מהמעשה יפורסמו תכתובות פרטיות של המנוחה שיביאו לפגיעה קשה במשפחה", הדגישו במשטרה. החשוד שוחרר בתנאים מגבילים. החקירה נמשכת.

על פי הדיווח בחדשות 2 תמי מונטג, בתה של וינשטיין קיבלה מקרוב משפחה שעדכן  אותה בצורה עקיפה כי בחור חרדי כתב לו: "פרצתי לחשבון".

החרדי שלא הזדהה הצליח לגנוב לה מחשבון המייל את התכתובות הכי אינטימיות בין וינשטיין לבין בתה תמי. בעקבות כך, מונטג הגישה תלונה בתחנת משטרת דן, וחקירה צפויה להיפתח בקרוב.

מקורביה של תמי מונטג טוענים כי  "היא נקלעה למצב נפשי לא פשוט" וחוששת שהמידע יופץ לגורמים חרדים. בשלב זה מונטג וסביבתה אינם יודעים אם מדובר בחשוד שפעל כזאב בודד או בשליחות אחרים.

עורך הדין דניאל חקלאי, שמייצג את בתה של וינשטיין, מסר בתגובה לחדשות 2: "מדובר בצעד אמיץ ומתבקש של בחורה צעירה ונבונה שלא מוכנה להבליג על חדירה בוטה כל כך למקום הכי פרטי והכי אינטימי הן בחיי אימה המנוחה והן בחייה שלה. קשה לתאר את עוצמת הפגיעה ואת עוצמת החודרנות והפולשנות שטמונות במעשה הזו".

"פריצה לחשבון מייל של אישה מנוחה שסבלה עמוקות בחיים שלה בשילוב חדירה לתכתובות האינטימיות ביותר של ביתה – זה שילוב חמור ביותר", הוסיף הפרקליט. "אנחנו מקווים שמשטרת ישראל תטפל בדברים במהירות וביעילות. ובעיקר אנחנו מקווים שהאחראי (או האחראים) למעשה הזה, יועמד לדין וייענש".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.