האם יאיר נתניהו ייחקר בפרשת אביו?

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו צפוי להעיד במשטרה בשבועות הקרובים במסגרת הבדיקה נגד אביו, כך פורסם הערב בחדשות ערוץ 10. {פרשת נתניהו}

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו צפוי להעיד במשטרה בשבועות הקרובים במסגרת הבדיקה נגד אביו, כך פורסם הערב בחדשות ערוץ 10.

על פי גורמים במערכת אכיפת החוק "עדות בנו של נתניהו תבהיר מספר סוגיות בעניין הבדיקה נגד ראש הממשלה". עוד נודע, כי שמו של יאיר נתניהו עלה בעדויות השונות שכבר נמצאות בידי המשטרה והפרקליטות.

גורמים בפרקליטות אישרו לפני כחודש כי חקירה גדולה ומורכבת בחשד לביצוע עבירות פליליות מתנהלת בתקופה האחרונה נגד נתניהו. לפי הגורמים, מדובר בחקירה חדשה, שאינה עוסקת בפרשות האחרונות ששמו של נתניהו נקשר בהן – ביביטורס והמיליונר ארנו מימרן. החקירה נשמרת בסוד וידועה רק לנוגעים לה, ומעסיקה את צמרת המשטרה והפרקליטות ואת היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט.

לדברי הגורמים, העדות של יאיר צפויה לשפוך עור על כל מיני נושאים שמטופלים במשטרה. עוד אומרים במערכת אכיפת החוק כי במהלך השבועות הקרובים יוודע הרבה יותר על הבדיקה נגד ראש הממשלה, והאם היא תהפוך לחקירה.

בקרבת ראש הממשלה הגיבו: "צר לנו שהקמפיין התקשורתי המכפיש נגד משפחת נתניהו הגיע עכשיו גם אל הבן יאיר. גם כאן לא יהיה כלום – כי אין כלום", נאמר בהודעה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מכלוף דרעקי עובד טוב…

    הבן של מכלוף "חבר" של יאיר ולא לחינם.

    מכלוף דרעקי הגוסס |
    הגב