האם 'יום ליום' ייסגר? בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של 'אקטואליק': טלפון מחזון איש 5, הצעת נישואין על היאכטה, חיים ישראל באוהל, ועוד

בחוש השישי שלו הריח בקליינע את האסון המתקרב עם הצבתם של מכשירי המנגומטרים בכניסה להר הבית. המסוקים שחגו בליל שבת מעל שמי מודיעין עילית רק הגבירו את התחושה על "אירוע רודף אירוע".

בקליינע ספר שלוש כוכבים ורץ עם צאת השבת לבדוק את החדשות שהעכירו את מצב רוחנו השפוף עם כניסתנו בשערי המנגמוטרים לימים שבהם נערכים בחברות הבישום לייצור מוגבר של דאודורנט, ודגים וסלט ירקות יככבו בתפריט היומי.

השבוע התבשרנו על פטירתו של ראש ישיבת חברון הגר"נ טוקר זצ"ל, שהלך לעולמו אחרי מחלה קשה. מי שהגיע להספידו בהיכל ישיבת חברון היה הגרש"א אוירבך, מנהיג הפלג הירושלמי. בואו לישיבת הדגל של הציבור הליטאי הפתיע לא מעט ישיבע בוחרים ועסקנים בהם משב"ק ותיק ברחוב חזון איש שהרים טלפון לאחד מראשי הישיבה והביע פליאה.

בתום מערכת בחירות סוערת נבחרה שלהבת חסדיאל לרבנית הטוויטר החדשה. ירח טוקר שהריח את התבוסה כבר הכריז על פרישתו מהמירוץ. בציוץ לאומה היא הודתה לכל התומכים לה ואיחלה לירח טוקר ואיציק סודרי המפסידים הרבה הצלחה בהמשך הדרך. את היוזמה הריץ עורך קו עיתונות אברהם גרינצייג, לאחר שבפעם הקודמת ניק אנונימי בשם גישמקער התסיס את הפייד והביא לבחירתו של סודרי.

השבוע נחשף ב'אקטואליק' כי הביטאון המיתולוגי של שס 'יום ליום', נמצא על סף סגירה. מה שכן נוכל לחדש לכם: בשבוע הקרוב צפויים התפתחויות נוספות, בהנהלת העיתון  מתעקשים שהעיתון ועובדיו יישארו במתכונת הנוכחית. ל'בקליינע' נודע כי פרסומאי שרכש את המניות של יום ליום יתערב בתכנים.

בזמן שמתי טוכפלד הצליח למתוח את עצביהם של חברי סיעת ש"ס, אלי ישי נצפה כשהוא מתרוצץ בערי הפריפריה לקראת שובו לזירה הפוליטית. אה, ויש גם תיעוד. 

שבוע מתוח (תרתי משמע) עבר על בעלי תחנות הרדיו שכססו ציפורנים בדריכות לפרסום סקר TGi שפירגן לרדיו קול ברמה עם 4.4 אחוז  לעומת 3.1 בסקר הקודם. במסדרונות הרדיו, (איך לא) מרוצים.

באותו היום, מצעד האורחים לדסק אקטואליק נמשך, הפעם היה זה דודי שוומנפלד שניסה את יכולות קיר הרקע של הדסק .

נעם זיגמן מי שמגיש את חדש על הבוקר ברדיו 'קול ברמה' נצפה כשהוא יושב לפחית זירו עם מי שפעם היה בצד אחר של הכנסת.

בחמישי פורסם ב'אקטאוליק' על כך שיענקי ביכלר הודה בכך שעבר על חוק הבחירות אך לא נקנס באף לירה בשל עברו הנקי. כמה דקות לאחר הפרסום הביכלרים דאגו לבשר על השמחה המשפחתית.

בהמשך לאייטם הקודם, מזל טוב לאיש והסמסים מוישי ביכלר לאירוסיו עם מרגלית שפריי, מזכירה בכירה ב'מרכז העניינים' ובעלת חשבון פופולרי בדף הפייסבוק. המסמס ערך את טקס הצעת הנישואין (מנהג מודרני חדש) על יאכטה במרינה בהרצליה, לשם הוזמן הצלם שלומי כהן בכדי לתעד את הרגעים המלבבים. בקליינע מאחל מזל טוב, ומקווה שהבניין יהיה עדי עד.

וגם החברים באו לשמוח עם החתן

פינת הממריאים:  אריק דביר, אבי דרור, יוני צור, ומאיר ויינר יצאו לרודוס עם חמש מאות רוסים. בקליינע מקווה שגלי הצונאמי לא העכירו את מצב רוחם.

עוד ממריאים : שדר הרדיו מנחם טוקר, נצפה בשדה התעופה במיאמי כשהוא מרכיב על הכתפיים את בנו הרך.

בזמן שהאח הגדול מבלה, הדובר האגדי ירח טוקר נראה מתקן פנ'צר עם איש ידידים.

הצלם שלומי כהן, שכבר חזר לישראל סיפק לנו טעימה נוספת מנופים הקסומים של איטליה, בעוד שרגא ניימן דאג לגרות אותנו בשידור חי בפייסבוק היישר מערבות רומא.

הזמר מנדי ג'רופי שלא מסתפק בלהמריא מכאן אלא גם מנצל את הזמן בשהות אצל הרבי לשטייגען .

גם המשפיע החסידי שסוחף את גולשי האתר עם סרטוני 'אקטואלטיש' נצפה מחליף שפה ואוויר, ב-13 אבניו.

האחים שלום וחיים ישראל חוזרים לימי הישיבה. השניים נצפו בנופש אוהלים בצפון.

רגע לפני החתונה נסע החתן של עולם הפרסום ללמוד איך עוברים מכשולים מבלי להתחפר. תלמדו מציקי פרנק.

הזמר קובי פרץ, רב הסלבס מרדכי חסידים ואיש החסד חונה דייטש נצפו מעתירים בתפילה בקבר רבי גדליה משה מזוויעהל.

 

ואותו חונא אסף איתו את מלאכי החסד במטרה לחזק את השוהים בכלא מעשיהו

.

יוני יוסף נכד מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל הגיע לבית חבר מועצת העיר ירושלים אריה קינג לחזק את ידו, לאחר שביתו ספג אבנים ממחבלים.

חבר הכנסת מיכאל מלכיאלי הגיע לביקור בארגון שמעיה ועד שהביקור החל, שקע בלימוד ספר תורני.

באלעד לא נחים לרגע. דוברו של ראש העיר פרוש, יועץ התקשורת יהודה רובינשטיין, נצפה מתדרך עיתונאים, לצדו של מנהל לשכת המ"מ שמואל גרוסברד, מוישי רבר. בקליינע נדהם שוב ושוב מהאחדות השוררת בעיר, גם בין אנשי הצללים

לבקליינע נודע כי חיים חרל"פ איש היח"צ והעו"ד שבדרך, פועל בזמן האחרון להקמת קונספט שיאחד בתוכו רבנים פוליטיקאים אנשי עסקים וידוענים מכל המגזרים. השבוע נצפה חרל"פ בברית לבנו של אחד מנגידי ירושלים כשהוא מתברך מהאדמו"ר מבויאן, ובאותו נשימה סוגר דילים עם הזמר מרדכי בן דוד.

 

מזל טוב לבעל המנגן משמח הלבבות שרוליק קלצקין ( זוכרים אותו "משתוקק" בשבע ברכות עם ביבי ?) בקליינע מאחל עם המון שנים טובות מתוך צלילות הקול .

חבורת בחורים מישיבת "ערבות התורה" התארחו בשבת האחרונה אצל הנגיד דוד רוטמן מביתר, ביניהם נצפה הקלידן מוטי כהן.

רב הסלבס מרדכי חסידים, ערך סעודת מלווה מלכה עם החברים מהאייטם הקודם.

פרגנו לנו בלייק!

הצטלמתם עם מדוזה בחוף? ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? איזה איש עסקים חרדי טס לחו"ל? מה עושה באמת הכתב של? מי עומד להתארס? ומי בכיוון ההפוך? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. איזה כיף לראות חרדים שלא שומרים נגיעה

  החברה החרדית מתפרקת מבפנים

  שימי |
  הגב
 2. יהודה רובינשטיין?

  הרי רובינשטיין הזה היה חסיד צאנז ול"ע התגלש לגמרי מהדרך ובגד בכל הערכים שהנחילו לו.
  ועכשיו עיריית אלעד לא מתביישת לקחת כזה בן אדם לדובר???
  אתמהההה????????????

  צאנזער |
  הגב
 3. שלהבת חסדיאל

  מכרה את נשמתה לארגון הקשור לאו"ם בעד בצע כסף כנראה ובתמורה מפרסמת מאמרים נגד מתנחלים

  נועם |
  הגב