"האם יש אדם שאף פעם לא מתרגז בעידנא דריתחא?"

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב לפני זמן קצר בדף הפייסבוק, על הקלטת שבו נשמעת רעייתו מתפרצת כלפי יועץ בכיר בלשכת רה"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב לפני זמן קצר בדף הפייסבוק, על הקלטת שבו נשמעת רעייתו מתפרצת כלפי יועץ בכיר בלשכת רה"מ שהלך לעולמו. "הקלטת הסתר שפורסמה היום בתקשורת היא המשך מסע הצייד הפרוע והאלים שמשתולל נגד משפחתי", כתב ראש הממשלה.

"מה ״התגלית הגדולה״ שגילו הפעם?", תהה רה"מ, "קלטת מלפני תשע שנים שאין בה כלום. האם יש אדם שאף פעם לא מתרגז ואומר כמה מילים שלא התכוון אליהן בעידנא דריתחא?, המשיך נתניהו.

"אבל רק במקרה של משפחתי ושלי זה משודר בראש החדשות והופך כלי ניגוח בניסיון המתמשך להפלת הממשלה בראשותי שלא בקלפי", סבור נתניהו.

"זו אותה תקשורת שבמשך עשרות שנים מתעלמת מהפעילות הציבורית העניפה של רעייתי, למען ילדים חולי סרטן, משפחות שכולות, קשישים וניצולי שואה. הדברים האמיתיים אינם מעניינים את התקשורת, שעושה כל מאמץ להסתיר אותם מהציבור", כתב רה"מ בתגובה להקלטה

"גם הפעם הניסיון הבזוי הזה לא יצלח. הציבור חכם ומבין היטב מה באמת קורה כאן", סיכם ראה"מ.

האזינו להקלטה – באדיבות וואלה

התקרית הבאה אירעה לאחר שב-10 בנובמבר 2009 פורסמה במדור רכילות ידיעה קצרה שעסקה בשרה נתניהו. הידיעה החמיאה לנתניהו וסקרה את פעילותה של רעיית ראש הממשלה "שהחליטה להירתם ולתת את חסותה לאירוע התרמה", באקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים, שבה למדו בניה, יאיר ואבנר.

אלא שלמרות המחמאות שרה לא היתה מרוצה,והיא החלה להתפרץ באופן היסטרי לעברו יועץ בכיר למשפחת נתניהו, שעמו שוחחה לאחר פרסום הידיעה. הסיבה לזעמה של רעיית ראש הממשלה: לאחר שבידיעה החיובית לא אוזכר שהיא פסיכולוגית. בנוסף זעמה הגברת נתניהו ש"תואר אשת ראש הממשלה מחייב גם לפעילות ציבורית".

בהקלטה שנחשפה בוואלה, נשמעת נתניהו מטיחה בצרחות בעובד הבכיר: "פסי-כו-לו-גית, M.A, B.A – זהו!". היא דרשה להתקשר לערוך של אותו אתר. "הוא מקבל ממך עכשיו שיחת נזיפה? חוץ מזה – נוסח. 'אשת ראש הממשלה, מחייב גם פעילות ציבורית', למה?! למה?!", בכך זה לא תם, והיא המשיכה בצעקות: "אשת ראש הממשלה הזאת עושה פעילות ציבורית כל יום! בעבודה המקצועית שלה!".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.