האם שייך להעמיד לדין את האב החרדי (וידאו)

לפני זמן קצר התקיימה בצפון הארץ הלוויתם של שני הפעוטות שנשכחו אתמול ברכב ומתו. לפני כשבועיים נפטר ילד נוסף ברב בן למשפחת ויינגוט לאחר שנששכח ע"י אביו בשוגג, מה דעתכם – האם צריך להעמיד לדין הורים שגרמו ברשלנות למות ילדיהם? {צפו בכתבה}

הקפידו לבדוק את הרכב שוב ושוב לפני שאתם יוצאים: לפני זמן קצר התקיימה בצפון הארץ הלוויתם של שני הפעוטות שנשכחו אתמול ברכב ומתו.

מסע ההלויה

جنازة الطفلين احمد ومحمد اسدي

جنازة الطفلين احمد ومحمد اسدي دير الاسد حزينه بوداعكما http://www.geran.co.il/show-1-35687.htmlإنا لله وإنا اليه راجعون

‎Posted by ‎موقع جيران‎ on‎ חמישי 23 יוני 2016

אתמול זה קרה שוב ושוב בחודשי הקיץ החמים, יום שרבי בנגב, ברכב סגור, נשכחו שני פעוטות בני שנתיים ושלוש, כשאביהם הלך לעבודתו. אחרי כמה שעות גילה את הזוועה, אבל מאוחר מדי והטרגדיה עצומה.

הכתבה מערוץ 1

אנא חברים >> הקפידו לבדוק את הרכב שוב ושוב לפני שאתם יוצאים | אתמול זה קרה שוב ושוב בחודשי הקיץ החמים, יום שרבי בנגב, ברכב סגור, נשכחו שני פעוטות בני שנתיים ושלוש, כשאביהם הלך לעבודתו. אחרי כמה שעות גילה את הזוועה, אבל מאוחר מדי והטרגדיה עצומה | עם הפרטים איציק זוארץ כתבנו בדרום.

‎Posted by ‎הערוץ הראשון – Channel 1 Israel‎ on‎ חמישי 23 יוני 2016

לפני כשבועיים נפטר ילד נוסף בן למשפחת ויינגוט החרדית לאחר שנשכח ע"י אביו בשוגג בתוך הרכב, האם צריך להעמיד לדין הורים שגרמו ברשלנות למות ילדיהם?

צפו בכתבה ממגזין ערוץ 10

לפני זמן קצר התקיימה בצפון הארץ הלוויתם של שני הפעוטות שנשכחו אתמול ברכב ומתו. מה דעתכם – האם צריך להעמיד לדין הורים שגרמו ברשלנות למות ילדיהם?אריק וייס

‎Posted by ‎המגזין עם אושרת קוטלר‎ on‎ חמישי 23 יוני 2016

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.