האם כדאי לנפוש באילת בחורף?

אילת מוגדרת כעיר הנופש של ישראל, אלפי ישראלים מבקרים את העיר בימי הקיץ וכן גם תיירים רבים מחו"ל מתארחים במלונות אילת על הים האדום. אך בעוד הקיץ נחשב לזמן אידיאלי לביקור באילת, עבור הציבור שומר המסורת דווקא בחורף אפשר ליהנות באמת בעיר הדרומית

אין זה סוד שעבור מטיילים ותיירים שומרי מסורת ישנם אתגרים מסוימים בעת יציאה לחופשה. לדוגמה, יש צורך לדעת מראש היכן אוכלים ומהי רמת הכשרות במסעדות ביעד של החופשה, וכמובן שקיים הצורך להימנע ממקומות אשר אינם תואמים את ערכי היהדות והציבור הדתי. נוסף על כך, קיים ההיבט הכלכלי שכן חופשה משפחתית בציבור הדתי כוללת לרוב יותר מילד אחד וחתול. משום סיבות אלו ועוד – חופשה באילת בתקופת החורף יכולה להיות הפתרון המושלם לחופשה משפחתית. אם כן, מדוע כדאי לכם להזמין חופשה באילת דווקא בחורף?

מחירי המלונות באילת

תקופת החורף באילת מאופיינת בירידה בכמות התיירים אשר בדרך כלל נוהרים לאילת בתקופת הקיץ. רוב המלונות באילת מכירים בכך ומנסים להציע מבצעים משתלמים בתקופה זו, ובכך למשוך תיירים להתארח באילת. יתרון זה משמעותי מאוד עבור משפחות מרובות ילדים שיכולות להרשות לעצמן לנפוש באילת במחירים נוחים ובמלונות איכותיים. כמות בתי המלון בעיר מובילה לתחרות של ממש על כל תייר ותייר אשר שם פעמיו לעיר הנופש. אל תזמינו מלון ללא השוואה בין מחירי המלונות השונים, וזכרו לבדוק גם באתרי המלונות הרשמיים אשר לעיתים מספקים את המחיר המשתלם ביותר.

לטייל בהנאה באילת

תקופת החורף הינה אידיאלית לטיולים מהנים במסלולי הטיול המדבריים בסביבתה של אילת או בטיילת לאורך הים. בחורף אין את אותן התמודדויות עם עומס נופשים במסלולי הטיול, בחופי הרחצה, בחנויות ואפילו בתור לקפה של הבוקר בבית המלון. חופשה בחורף כל כך רגועה באילת וכל כך שונה מחופשה קיצית המאופיינת במזג אוויר חם, בצפיפות נופשים כמעט בלתי נסבלת וברצון עז להסתגר בכותלי החדר הממוזג והשקט. עבור נופשים שומרי מסורת מדובר ביתרון משמעותי ביותר המאפשר להם לטייל עם המשפחה באילת בחופשיות ובנוחות.

כשרויות באילת

כמו בכל עיר יהודית, גם באילת לא חסרים מקומות בילוי כשרים למהדרין. תוכלו להתעדכן מבעוד מועד איזו כשרות מחזיקים במלונות השונים באילת ובמסעדות ברחבי העיר. יתרון זה משמעותי ביותר עבור אלו שמתלבטים האם להזמין חופשה בחו"ל או חופשה בארץ. מעבר לכך, ברוב המלונות בעיר – האוכל בשבת מוכן מבעוד מועד, קיים מיחם להכנת שתייה חמה, ניתן לערוך קידוש ואפילו ישנה מעלית שבת לרווחת אורחי המלון הלנים בקומות הגבוהות.

בשורה התחתונה

אם אתם מחפשים חופשה משפחתית מהנה ורגועה, כל הסיבות מראות שכדאי לכם לבחור באילת בחורף. עיר הנופש של ישראל בחודשי החורף תספק לכם תמורה מלאה למחיר, אפשרויות רבות לבילויים מהנים ושקט נפשי לאורך כל החופשה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.