האם שחזרה בשאלה ונותקה מילדיה (וידאו)

אביבה דוד לשעבר חרדית היא אם לששה ילדים שנותקה מילדיה החרדים, אביבה נחושה שלא לסיים את חייה. צפו { "מפחדת שאתאבד"}

אביבה דוד אם  לששה ילדים נחושה שלא לסיים כמו היוצאת אסתי ויינשטיין, ששמה קץ לחייה.

דוד גם היא יצאה לשאלה אחרי שסבלה בנישואיה ונתקלה בזעם הקהילה החרדית, שניתקה אותה מששת ילדיה – הקטן מהם רק בן 6.

אביבה נישאה לגבר חרדי מירושלים, לאחר שש לידות  היא חשה שהגיע הזמן,  אך בעלה לא הסכים ורצה להתגרש ממנה. הסכם המשמרות על הילדים בבית הדין הרבני קבע כי על אביבה להשכיר דירה ברחוב מעל הבית של הילדים ושבמשך שלושה ימים בשבוע הם יגיעו אל ביתה החדש ויבלו עם אימם ובשאר השבוע עם אביהם.

אולם, לאחר כמה חודשים יצאה אביבה בשאלה ואבי ילדיה סירב לתת לילדים לראות את אימם.

אביבה פנתה לבית הדין הרבני בטענה שהוא לא מקיים את תנאי הגירושין והם שלחו אותה למחלקת רווחה בעירית ירושלים שם עובדת סוציאלית שקבעה עם האבא והילדים שלא הגיעו בכל פעם עד שהם לטענת אביבה, הפסיקו את הטיפול.

"לא מספיק עברתי חיי נישואין קשים מלאים בהשפלות ואיומים, בעלי היה בן אדם קשה וסבלתי המון". מספרת אביבה לחדשות 2 online "בבית הדין הרבני כינו אותי בכל שם אפשרי ובסוף הוא גם מנע ממני לראות את הילדים שלי. אני לא רוצה לחשוב איך הוא מגדל אותם".

כעת היא יוצאת למאבד נגד הגרוש, הקהילה החרדית וגם הרשויות, שמעלימות עין.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רונן

  מנסיון שלי מול בתי הדין הרווחה המשטרה ובתי המשפט, המצב בדר"כ הוא הפוך לגמרי, אין מצב שאשה לא תקבל את הילדים שלה למשמורתה, ואין לאבא שום דרך למנוע את זה, כל אשה בכל מצב מקבלת את הילדים שלה והאבא כמו כבש משלם מזונות יפה מאד.
  אין מצב בעולם שביה"ד יקח לאמא את הילדים שלה אלא אם כן יש תסקיר רווחה נגדה. מנסיון שלי עם עוסיו"ת, הסיכוי שהם ימליצו על משמורת לאבא, נגד האמא, הוא סיכוי מיזערי מאד מאד, ורק במקרים שממש אבל ממש אין להן ברירה הן ימליצו לביה"ד לתת משמורת לאבא.
  מה גם שהאשה האומללה כביכול יכלה לערער על החלטת ביה"ד.
  מה שמסתבר הוא שהגברת בחרה במצב הזה וכנראה ידעה מדוע, היא רצתה לצאת בשאלה, וידעה שבמצב הזה היא לא ממש רוצה את הילדים עליה לנטל, היא רוצה להכיר בחורים ולהנות בחיים שנשללו ממנה עד עתה.
  אז היא יצאה לשאלה, חגגה קצת, ואח"כ פתאום מתחרטת ומבינה שילדים זה לא משחק שאפשר לוותר עליו ופתאום המצפון שלה מציק לה ואולי גם צריכה כסף ורוצה להשיג אותו ע"י המזונות שמקווה להשיג בבית משפט. (שכחתי להזכיר שבמקרה של גבר שלוקח את הילדים, האשה לא מחוייבת לשלם כלום והוא מגדל אותם על חשבונו גם אם הגברת מרוויחה כפול ממנו).
  נו, באמת. אפילו אם כל דבריה היו נכונים, הרי זה שיקוף של מצב בו נמצאים אלפי גברים במדינת ישראל. גברים שלא רואים את ילדיהם, ועוד משלמים על זה מזונות כל חודש. (על אכיפת מדי מזונות הולכים לכלא, בניגוד לאכיפת הסדרי ראיה שאיש לא עושה כלום ואני מדבר מנסיון מר מאד) – אני ועוד אלפי אבות אחרים מנוכרים מילדינו, רובנו הגדול מחוייבים לשלם מזונות גם אם לא רואים את הילדים, וגם אם הגברת מסיתה ומנכרת כאוות נפשה – והדברים ידועים מאד.
  הכתבה שמופיעה כאן היא בבירור לא עיתונאית, ואני במקום האבא המושמץ הייתי שוקל לתבוע את הכותבים על הוצאת דיבה. הרי אפילו לא נתבקשה ממנו תגובה! שלא לדבר על פרסום פרטים שנוגעים לחייהם של קטינים שעלולים להיפגע מכך. בקיצור כתבה מאד לא מקצועית, בלשון המעטה, וחבל שהאתר הנכבד הזה יהפוך לצהובון רדוד.

  איך מביאים רק צד אחד? מישהו באמת חושב שזו כל האמת??? |
  הגב