האם שר המשטרה וביטחון הפנים גלעד ארדן חשוד בפלילים?(וידאו)

הפרסומים אודות מסמך משטרתי המרכז מידע פלילי ומודיעיני אודות חברי הכנסת. בערוץ 2 נחשף כי במסמך מופיע בין היתר מידע בגין ביצוע עבירות פליליות על ידי השר הממונה על המשטרה – גלעד ארדן. על פי המידע העבירות מיוחסות לשר בזמן שכיהן כשר להגנת הסביבה וכשר התקשורת

הפרסומים אודות מסמך משטרתי המרכז מידע פלילי ומודיעיני אודות חברי הכנסת. בערוץ 2 נחשף כי במסמך מופיע בין היתר מידע בגין ביצוע עבירות פליליות על ידי השר הממונה על המשטרה – גלעד ארדן. על פי המידע העבירות מיוחסות לשר בזמן שכיהן כשר להגנת הסביבה וכשר התקשורת.

על פי הפרסום בחדשות ערוץ 10, ראש אגף החקירות והמודיעין, ניצב מני יצחקי, הורה על הכנת מסמך ובו ריכוז המידע המודיעיני שנמצא במערכת בעניינם של חברי כנסת ושרים. הערב (שלישי) אנו מגלים כי המסמך מכיל בין היתר מידע על השר ארדן בתקופה בה כיהן כשר להגנת הסביבה ושר התקשורת.

(באדיבות רשת)

יש להבהיר כי השר ארדן לא נחקר מעולם ומעולם לא נפתחה נגדו בדיקת משטרה. המידע לפיכך על השר, כמו ל שרים וח"כים אחרים, שוכב באגף החקירות במשך שנים.

מפכ"ל המשטרה, רב ניצב רוני אלשיך, נעתר לבקשתו של יושב-ראש הכנסת אדלשטיין להיפגש ולדון עמו על "מסמך הח"כים", המכיל מידע פלילי ומודיעיני על חברי-כנסת.

מוקדם יותר פנה אדלשטיין למפכ"ל בבקשה לקבל הסברים על הסיבות שהובילו לגיבושו, וכתב: "המסמך מעלה תהיות ושאלות, ולא ניתן הסבר מניח את הדעת ליצירתו". בהודעת המשטרה נכתב כי בפגישה יוצגו "כלל העבודות הרלבנטיות להבנת הסוגיה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.