האמא שאלה: "היכן חנה רינה?"

סמוך לשעה אחת וחצי בצהריים ביום שישי, יצא עם בתו התינוקת בשעות הבוקר לתפילה ולאחר מכן לסידורים ולקניות. הוא חזר הביתה בשעות הצהריים המוקדמות, לאחר שערך קניות, הוא נכנס אל הבית עם השקיות ושכח שבתו נשארה ברכב. רק לאחר יותר משעה, אשתו שאלה אותו היכן חנה רינה, הוא נזכר כי היא ברכב לבד. { האסון בביתר}

האסון בביתר עילית: חנה רינה פלדמן, בת שנה וארבעה חודשים, היא הקורבן החמישי שנשכחה במשך יותר משעה במכונית המשפחתית.

אביה נזכר רק לאחר שעה וחצי כי שכח  אותה במכונית המשפחתית, על פי הדיווח של 'ישראל היום' הוא רץ במהירות החוצה וחילץ אותה מהרכב. אך זה היה מאוחר מידי, היא סבלה ממכת חום קשה, ופונתה במצב אנוש לבית החולים שם נקבע מותה.

סמוך לשעה אחת וחצי בצהריים ביום שישי, יצא עם בתו התינוקת בשעות הבוקר לתפילה ולאחר מכן לסידורים ולקניות. הוא חזר הביתה בשעות הצהריים המוקדמות,  לאחר שערך קניות, הוא נכנס אל הבית עם  השקיות ושכח שבתו נשארה ברכב. רק לאחר יותר משעה, אשתו שאלה אותו היכן חנה רינה, הוא נזכר כי היא  נותרה ברכב לבד.

על פי 'ישראל היום' "האב שעט מהדירה, רץ במהירות אל הרכב והוציא את בתו כשהיא כבר ללא הכרה. האב עצר רכב שעבר בסמוך וביקש ממנו לקחת אותם במהירות האפשרית לתחנת מד"א אשר נמצאת בשכונה סמוכה, כמה רחובות מביתו שם טיפלו בה כוחות הצלה .

אבי ציינוירט, פרמדיק מד"א שטיפל בתינוקת, סיפר כי "הגיע אלינו לתחנת מד"א רכב ובו תינוקת מחוסרת הכרה, ללא נשימה וללא דופק. היא היתה חמה מאוד למגע עם סימני מכת חום קשה." בבית החולים שערי צדק נקבע מותה של התינוקת.

לאחר חקירת המשטרה  נדמה כי גם הפעם כתב אישום לא יוגש.

ביום שישי, כמה שעות לפני כניסת השבת, הובאה חנה רינה פלדמן, בתו של חסיד ברסלב מוכר בביתר עילית, למנוחות בהר המנוחות בירושלים.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.