האמא של גיל – עד תקפה את נתניהו: "משחרר מחבלים"

IMG_8437 

הכנסת אירחה היום בצהריים את שלוש אמהות הנערים החטופים, גיל-עד שער, נפתלי פרנקל ואיל יפרח בכנס תחת הכותרת "מח"כות לבנים" שארגנה ח"כ שולי מועלם-רפאלי. בכנס השתתפו עשרות חברי כנסת ושרים: השרים אורי אריאל, נפתלי בנט, אורי אורבך ומאיר כהן, סגני השר ציפי חוטובלי ואבי וורצמן, וחברי הכנסת גילה גמליאל, דוד צור, תמר זנדברג, איילת שקד, חיליק בר, רינה פרנקל, מיכל רוזין, עדי קול, עליזה לביא, שלי יחימוביץ, מוטי יוגב, משה פייגלין, אורית סטרוק, אלעזר שטרן, יפעת קריב, דב ליפמן, אורלי לוי-אבקסיס, רוברט אילטוב, יוני שטבון, רות קלדרון ושמעון אוחיון. באירוע נכח גם מנכ"ל הכנסת רונן פלוט. לפני פגישתם עם חברי הכנסת, נפגשו שלוש האמהות עם יו"ר הכנסת יולי יואל אדלשטיין בלשכתו.
[alooma ref="df25c9c4a7004c4e842a7eeda96967f7.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

 

.

אמהות הנערים החטופים ביקשו גם הן להעביר מסר לחברי הכנסת שנכחו במקום. "שגרת היום של שלושתנו התהפכה ואנחנו מתפללים לבורא עולם שהניסיון הזה יסתיים בצורה טובה" אמרה איריס יפרח אמו של איל. "אני פונה אליכן, כאשה לאשה, אל הלב של האמא: לכן יש את כח ההשפעה. תעשו את כל המאמצים כדי לקדם את שובם של בנינו".

 

רחל פרנקל, אמו של נפתלי, הגיעה היישר מנמל התעופה לאחר שהופיעה לפני מועצת זכויות האדם של האו"ם בז'נווה וביקשה להודות לכל העם. "אני שולחת ברכות לחיילים ולהורים של החיילים ולכוחות הביטחון שעושים הכל למען ילדינו. בדרך לכאן הבת הקטנה שלי החזיקה תמונה של נפתלי ואמרה לי 'מתי האנשים האלה יחזירו כבר את נפתלי הביתה'. הסברתי לה שהסבלנות היא לא קלה ואני מודה לכל אלה שנמצאים איתנו, מחזקים אותנו וממתינים בסבלנות יחד איתנו לשובם הבנים".

 

בת גלים שער, אמו של גיל-עד, אמרה שיש לה אמון מלא במערכת אך היא התפלאה לשמוע הבוקר על ההסכם בין השב"ס לאסירים הביטחוניים. "לא ייתכן שבזמן שהילדים שלנו לא נמצאים, עושה הממשלה הסכם עם האסירים. בזמן שעם ישראל חי בחשש בארצו, העם הפלסטיני חי בשגרה. לח"כים אני פונה כדי שיעשו הכל כדי להחזיר לנו את הבנים ולראש הממשלה אני רוצה להגיד: עם ישראל יבחן אותך ואת הקבינט במבחן התוצאה".

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.