האזינו לקולה הנוגע ללב: האמא של נפתלי: "אבא ואמא מחכים לך" (הקלטה)

רחל פרנקל האם שהייתה ספונה בביתה עד עתה יצאה בצהריים מביתה והעבירה מסר לבנה, שמוחזק על ידי אנשי חמאס. "נפתלי, אבא ואמא שלך אוהבים אותך עד אין קץ ועם ישראל הופך עולמות כדי להביא אותך הביתה", אמרה ודמעות בעיניה.

"נפתלי, אוהבים אותך, נחגוג את חזרתך", כך במילים אלו הגיבה רחל, אמו של נפתלי פרנקל (16) מנוף איילון שנחטף בסוף השבוע על ידי ארגון טרור.

האם שהייתה ספונה בביתה עד עתה יצאה בצהריים מביתה והעבירה מסר לבנה, שמוחזק על ידי אנשי חמאס. "נפתלי, אבא ואמא שלך אוהבים אותך עד אין קץ ועם ישראל הופך עולמות כדי להביא אותך הביתה", אמרה ודמעות בעיניה.

בימים האחרונים משפחת פרנקל, כמו שם משפחות שני החטופים האחרים מתפללים בביתם לחזרתם ושלומם, ומקבלים תמיכה רבה מהציבור ומהדרג הצבאי והמדיני. "אנו אופטימיים, הקב"ה יראה את המאמץ המשולב הזה של הסולידריות והתפילה, ונחבק פה את הנערים, אני מקווה שתחגגו כאן איתנו", אמר רחל.

"אנחנו מוקפים במעטפת מאוד חמה של משפחה. הם דואגים לנו ושומרים עלינו ועל הילדים שלנו ואנו כל הזמן בקשר עם הצבא, המשטרה, השב"כ והדרג המדיני", היא ציינה.

"אנו יודעים ומרגישים שהופכים עולמות כדי להביא אותם הביתה. נורא חשוב לנו להגיד תודה לכולם. אנו אסירי תודה לכל חייל בשטח ולכל שב"כניק, לחברי כנסת, להורי החיילים שנמצאים בשטח, ולאנשי התקשורת שמביאים את הסיפור שלנו לעולם" .

כזכור, ראש הממשלה בנימין נתניהו חשף הבוקר כי שלושת הנערים: נפתלי פרנקל, גיל-עד שאער ואייל יפרח נחטפו על ידי אנשי ארגון הטרור חמאס. "הבוקר אני יכול לומר את מה שנמנעתי לומר אתמול לפני גל המעצרים – מי שביצע את החטיפה הם אנשי חמאס ויהיו לכך השלכות חמורות" הבהיר נתניהו. "זה החמאס שאבו מאזן עשה איתו ממשלת אחדות".

"ברגע זה אנחנו מתמקדים בכל המאמצים שלנו להשבת החטופים הביתה", אמר נתניהו בפתח ישיבת הממשלה שנערכה הבוקר בקריה בתל אביב. "לפני הגיעי לכאן שוחחתי שוב עם המשפחות ואני מוסר להם כאן משולחן הממשלה את החיבור והעידוד שלנו ואני יודע שאני מדבר בשם כל חלקי העם". ‎

האזינו

[alooma ref="e27f21b2d04e8b88a967e746e9b8a1c0.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.