האמן הבינלאומי עיצב שני שעוני ענק

בשעונים ישנו פיסול של שנים עשרה השבטים – יצוין, כי למעלה מחצי שנה לקח לעמול על הכנת היצירה עד לסיומה בצורה מושלמת ומרשימה המכבדת את שריד בית מקדשינו { הכותל המערבי}

 

רבבות עמך בית ישראל שפקדו במהלך ימי החג את 'הכותל המערבי', נתקלובשני שעוני ענק מרהיבים ביופיהם שהוצבו בעזרת גברים ובעזרת נשים, בהם ישנו שילוב של שנים עשר השבטים כאשר בתוך השעון מפוסל חלק מדגם בית המקדש. הפיסול הינו יצירת אומנות ייחודית ביופייה שנעשתה על ידי האמן הבינלאומי מייקל סילברסטון. היצירה מפוסלת בידי ההאמן בטכניקה ייחודית ובלעדית המקנה לכל יצירה שפה משלה. היצירה עשויה קרמיקה ירושלמית, תהליך עיבוד החומר נעשה ע״פ נוסחה עתיקה תוך שילוב טכנולוגיות חדשניות בציפוי הגלזורות הזהב 24k והפלטיניום אשר נצרבים בתנורים שונים לקבלת תוצר מרהיב ביופיו.

יש לציין, כי שיטותיו הייחודיות של האמן הבינלאומי מייקל סילברסטון בעיבוד ושילוב החומרים בפיסול תלת מימדי, זכו להכרה בינלאומית והוגשו כאותות של כבוד למנהיגים ושועי עולם הן בתבליטי קיר ותמונות יודאיקה ייחודיות. שמו גם התפרסם רבות לאחר שעיצב ופיסל ארונות קודש רבים בהיכלי הישיבות ובבתי כנסת ברחבי העולם.

מנכ"ל בית המעצב מייקל סילברסטון, יהודה אידלמן- מספר לכתבנו, כי למעלה מחצי שנה לקח לעמול על הכנת היצירה עד לסיומה בצורה מושלמת ומרשימה המכבדת את שריד בית מקדשינו, מקום שעיני כל העולם נשואות אליו. "נפלה בחלקנו הזכות שהשעונים המרהיבים והמהודרים יוצבו בכותל ויסיעו לעמך בית ישראל בעת שמגיעים להעתיר בתפילה".

יצוין, כי מאז הצבת השעונים נראים תיירים רבים שנעמדים לתעד אותם בכדי להראותם לכל בני משפחתם בעת שובם מארץ ישראל למקום מגוריהם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.