האמן החרדי הענק שתמונותיו מתנוססות בכל ניו יורק מגיע – כל הפרטים

כל מי שהתהלך ברחובותיה הסואנים של ניו יורק לא יכול היה שלא לשים לב למודעות הענק אשר פזורים ומודבקים מקיר לקיר, ועליהם מתנוססת תמונתו של לא פחות ולא יותר האמן החרדי שכבש את לב כולנו יואל וקסברגר.

גם העיתונות היהודית הקדישה פירסום רב בבשורה גדולה על בואו של יואל וקסברגר לארצות הברית לרגל פתיחת הטרקלין החדש: "מפואר וקסברגר"- טרקלין המעוצב בפאר והדר, בלב ברוקלין בבורו פארק במרכז העסקים והחנויות בשדרה ה- 13.

לאחר שנים של פעילות עסקית משגשגת בארץ. יואל וקסברגר אומן היודאיקה המפורסם בעיקר בזכות יצירותיו המפוארות שאין להם אח וריע או יכולת חיקוי ברמה הזאת, מגיע לשערי אמריקא הגדולה היום (יום ראשון).

לכבוד המעמד בארא פארק לובשת חג. באירוע חגיגי רחב ומתוקשר תיערך השקת המפעל החדש, וקסברגר אף יתן שי צנוע לכל מי שיבוא וישתתף, כמו כן תיערך חגיגת בלונים ותזמורת נגנים מיוחדת שתנעים את האירוע המיוחד.

מחשבה רבה הושקעה להקמת הטרקלין המפואר של אימפריית וקסברגר שייקרא "מפואר וקסברגר", בעיקר המיקום המיוחד בלב העיר החרדית, תהיה בעלת פוטנציאל אדיר ומוקד של משיכה ואף תעניק חווית קניה מהנה ומרגשת.

יואל וקסברגר האמן הענק אומר בהתרגשות: " זמן רב שמלווה אותי החלום לפתוח נקודת וקסברגר בכל מקום בעולם, אנו בוקסברגר רוצים שבכל מקום יוכלו אנשים ליהנות מהמוצרים המיוחדים שלנו בחגים, באירועים ובכל מעגל השנה, ומקוים שהסניף בברוקלין יהיה פתיח לעוד סניפים רבים ברחבי העולם שיפתחו בעז"ה בעתיד". אמר בתקוה ובבשורה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.