האמרגן וג'יפ היוקרה החדש, והצעת הנישואין שהסעירה • בקליינע

מי העיתונאי החרדי שעוזב את העיר לטובת בית פרטי בעיר הולדתו? מי קנה רכב ב-600,000 ש"ח והתעופף לניו יורק, והיכן נפגשו השבוע עיתונאיות המגזר? 'בקליינע', מדור הברנז'ה של אקטואליק

לאחר שהכתבים הפוליטיים התחממו תקופה לא קצרה מחוץ לקווים, מושב החמוצים של הכנסת נפתח בשעה טובה. הח"כים של דגל התרוצצו במסדרונות הכנסת בכדי להשיג (ללא הצלחה) מכתב ניצחון על הפלג הירושלמי, הברנז'ה התייצבה להגן על זקן הפרשנים, ויש גם מינויים חדשים בביצה. התחלנו?

אחרי שנים רבות, העיתונאי אבי בלום מ'קו עיתונות' עוזב את אלעד וחוזר לרחובות: בימים אלה משפץ בלום בית פרטי שקנה בעיר הולדתו רחובות, ולנו כבר יש תמונה. תגידו יפה בשעה טובה.

אלה ברכב: יקיר הטרמפים ("מי יוצא מירושלים?"), העיתונאי מנדי גרוזמן, התחדש ברכב חדש וככל הנראה ייאלץ כעת לשלם בריבית דריבית לאלו שלקחו אותו. מחפשים טרמפים? גרוזמן שם בשבילכם.

לאחר שורה של הופעות מוצלחות בחול המועד האחרון, מנהל תזמורת המנגנים והאמרגן של MBD בארץ, שלום וגשל התחדש בג'יפ וולוו בעלות של 600 אלף שקלים (פי שתיים מהבית של בקליינע). ולא רק זה, הוא גם יצא לניו יורק לסגור כמה מופעים.

ג'יפ וולוו חדש. בכזה התחדש וגשל. ושייסע בדרכים ישרות

היועץ האסטרטגי איציק סודרי אירח בביתו בגבעת שמואל את יו"ר 'העבודה' אבי גבאי למפגש עם חברי קבוצת הוואטספ "המשפיעים". בין המשתתפים: מרדכי בלוי, יוסי שוינגר, אברהם דב גרינבוים, בני רבינוביץ, איציק קקון, יעקב רייניץ ויצחק הורוביץ. דוד חכם, חיים אילוז, אושי מדינה, קובי רוזנשטיין, רונן כץ, אברימי קרויזר, חיים ולדר, שלומי פולק, שלהבת חסדיאל ואיציק אלרוב. והנה התמונה שחתמה את הערב:

אם בעבר המפגשים של "המשפיעים" היו חשאיים, הרי שהפעם חברי המשפיעים לא היססו "להשוויץ" בטוויטר ובשאר הרשתות החברתיות עם התמונות מהבית של סודרי, שהותירו מאחוריהם שובל של משפיעים ממורמרים שיצאו בציוצים מתריסים כנגד המפגש עם הגבאי.

שלהבת חסדיאל, ברקע: מוטקה בלוי מול גבאי

חידה למוצ"ש: האחד הוא אישיות בכירה בפוליטיקה החרדית, והשני הוא איש סופר-מקושר בפוליטיקה ובעולם העסקים, שפעם היו בקשר צפוף צפוף. השנים ישבו השבוע באותו שולחן באירוע – אבל לא החליפו מילה ביניהם. מי השניים? ומה קרה שם?

ובלי שום קשר, באירוע הוקרה ליועצים הרפואיים שנערך במלון רמדה בירושלים, השתתפו שר הבריאות יעקב ליצמן, היועץ מנחם גישייד, ושורה של אישי ציבור ועיתונאים שבאו למלון הירושלמי וקיבלו ארוחת ערב לתפארת.

אבי יוספי דובר האירוע בפעולה
יוסי רזנבוים ממשרד היחצ דואג לשלומו של מכלוף
קובי איזק מחליף כמה מילים עם דרעי

השבוע פרסמה הוועדה לפניות ציבור של אייכלר על הרחבת הפעילות. בין היתר נכנס דובר חדש שירכז את תחום התקשורת לצידו של הדובר חיים רבינוביץ. מי שמונה לתפקיד הוא העיתונאי יצחק פלדמן, שרק בסוכות התנבאנו כאן (במסגרת כתבה על חמשת אנשי הברנז'ה המבטיחים), על עלייתו המטאורית הצפוייה. שאפו ללשכת אייכלר על המינוי המוצלח.

פלדמן מציץ מאחורה. צילום: איתמר זינגר

ל'בקליינע' נודע כי המינוי יצא אל הפועל כבר לפני מספר שבועות, אלא שרק עם תחילת מושב החורף של הכנסת הוא פורסם על ידי שימע'ן ברייטקופף, שפירגן לכוכב החדש של הברנז'ה.

יד ימינו של ח"כ גפני, הלא הוא שלומי פולק, התחיל את "מושב החורף" ולא יותר גם על התחלת "זמן חורף", ולא נתן ללימוד לחלוף בלי סלפי.

בשעה שהח"כים של דגל התורה החלו כבר להחתים את הח"כים של אגודת ישראל על מכתב גינוי כנגד הפלג הירושלמי, מוטי בבצ'יק, האיש של ליצמן, נשכב על הגדר בשביל הפלג וגדע את החתימה באיבה. כן כן, היו ח"כים שכבר חתמו, וחזרו בהם. והנה בבצ'יק כפי שנתפס השבוע במצלמת 'בקליינע'.

בבצ'יק

מי שחזרו לפקוד את מזנון הכנסת הם צמד העיתונאים יוסי אליטוב מ'משפחה' ויעקב ריבלין מ'בקהילה' (שהיה במרכזה של סערה פוליטית – ועל כך באייטם הבא), שישבו לארוחה סודית משהו במזנון, כשאליטוב נועץ את עיניו בסלולרי ולא בדובר שמולו.

גם השדרן מנחם טוקר נהנה השבוע מזיו פניו של אותו אליטוב, בארוחת בוקר ירושלמית. והוא דאג לשתף בזה גם את עוקביו:

טוקר ואליטוב. ומה מציץ שוב ביד של אליטוב?

לאחר שהבני ברקים היו סמוכים ובטוחים כי הגרפיטי שרוסס בת"ת בוסטון היה כנגד הנשיא החמוץ, וכבר שמחו שיצאה איזושהי כותרת מבני ברק, בחמש בצהרים התעוררו העיתונאים משנ"צ לדיווח בערוץ 2 כי המשטרה חוקרת כיוון חקירה חדש לפיו קורא ממורמר של בקהילה החליט לקום בבוקר ולרסס גרפיטי כנגד יעקב ריבלין. עיתונאים חרדים התארגנו חיש מהר והוציאו מכתב עליהם חתומים חלק ממועצת גדולי התורה של העיתונאים (ממנו נפקדו שורה של עיתונאים בכירים). הנשיא ריבלין מיהר להגיב בציוץ על המכתב המפוברק, והפך בכך לבדיחת הרשת.

גם העיתונאי יעקב גרודקה חזר לפעילות השוטפת. שליח בקליינע לכנסת לכד אותו, צמוד לאיתי גדסי מ'קול חי', באמצע ריפרוף על הודעות הווסטאפ.

ובשעה שהכתבים הפוליטיים מביטים בהשתאות בראש הממשלה, בכניסה לעיר עמד דב אייכלר מול המכת"זית וחירף את נפשו למען גולשי 'אקטואליק' שקיבלו שידור חי מהפגנת 'הפלג' הירושלמי. הביטו שמאלה בתמונה למטה, ותמצאו אותו, עם מגן פה מ'איחוד הצלה'.

חבר מועצת העיר ירושלים לשעבר אלי שמחיוף, חיתן את בתו בשבוע אחרון. הגיעו להגדיל מזל טוב: ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, ח"כ מיכאל מלכיאלי, ישראל קלרמן, יוסי דייטש, הרב יצחק גולדקונפף ועוד שורה ארוכה של אישי ציבור.

עורך התוכניות של יוסי בן עטר ברדיו גלי ישראל, רפי פרלשטיין, בחור נמרץ. רק שב לארץ מחופשה ברומניה, וכבר החל ללמוד אנגלית בקורס מסודר ומוצלח. וולקאם!

עשרות נגידי גור וראש עיר אחד, המריאו לאיטליה בכדי להשתתף בועידת 'זר זהב' שנערכה בפאר והדר לנגידים, ש"התמקחו" על עליות שנמכרו בסך מאות אלפי שקלים  .

ברכת הצלחה לסגן יו"ר לשכת עורכי הדין בישראל, מנחם מושקוביץ, לרגל התחלת לימודי תואר שני במשפטים.

עובדי 'קול ברמה' הפתיעו את מנכ"ל הרדיו, אריאל דרעי, לרגל יום הולדתו ה-44 עם עוגת הפתעה כשעליה חרוט הלוגו החדש של הרדיו.

רונן גרוס (שאפו על התכנית "נסיעת מבחן" החדשה ב'אקטואליק') ויוסי איזנטל, ששידרו בעבר יחדיו, נפגשו השבוע שוב ב'קול ברמה' בתכנית 'לילה מנצח' עם יואלי דיקמן, שהוקדשה לגדול המעבדים המוזיקליים מונה רוזנבלום.

מינוי חדש בתעשיית הדיגיטל החרדי: חיים קרליץ, מצעירי שוק הדיגיטל החרדי, מצטרף לדסק הדיגיטל של מערכת התוכן וההפצה 'בחזית'. לאחר מו"מ ארוך בין מנהלי החברה לאיש הפרסום ועכבר הרשת הצעיר, חתם קרליץ בליל שישי האחרון על הצטרפותו למערכת 'בחזית' וישמש בתפקיד בכיר בניהול מערך הדיגיטל והפרסום של 'בחזית'. עם הצטרפותו, הודיע קרליץ כי הוא עוזב את תפקידו בניהול מערכת 'פרסום שווה', אך ימשיך בתפקידו בניהול הדיגיטל של חברת 'הדרן'.

החזן יקי לאער הציע נישואין לזוגתו בהיכל בית הכנסת הגדול ירושלים וגרר תגובות סוערות ברשת על "חילול הקודש".

הדוגמן והזמר החרדי מאיר גרין, יצא עם אשתו הטרייה לבית הוריה לקראת שבת, וגם שיחרר תמונה לאלפי המעריצים.

עזרת נשים: שיפי חריטן מ'לובי נשים', סמדר בנטוב מ'אקטואלשיק', חלי בן שחר מעיתון 'שביעי' וחני דובקין מחני דובקין, נפגשו השבוע.


ולאחר שיעור תורני, סמדר בן טוב, הצטלמה לצד הרבנית ימימה מזרחי (שלא רבים יודעים, אבל מהבית היא בכלל רוטשילד, אשכנזייה למהדרין וקרובה מדרגה שנייה לאנשי 'מעייני הישועה').

וזהו, עד כאן להפעם – שבוע טוב! (ואל תשכחו להזיז את השעון).
ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם יתקבלו בשמחה במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הקנאה זועקת

  נראות מצויין!!!לבושות בצניעות!כל נשטת המגיבים נראות עובדות ניקיון?!כנראה שכן.

  הפעלצער |
  הגב
 2. אפילו גוי צוחק מהפריצות החרדית

  ואחרי זה אומרים שהם עם נבחר
  הפרוצות החרדיות הן נבחרא

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. ימימה מזרחי

  איננה אשכנזיה למהדרין למזלה הטוב האימא שלה מרוקאית אסלית. תבדקו לפני שאתם מפרסמים. חוץ מזה מה ההערה הגזענית הזו?

  חיים |
  הגב