האמריקאים נגד אובמה: "הלוואי שהיה לנו מנהיג כמו נתניהו"

דברי בכירי ממשל אובמה נגד נתניהו ("צ'יקן שיט, נאד נפוח, אוטיסט קל") מעוררים סערה בארה"ב ■ אלן ווסט: "יש כמה טמבלים בממשל אובמה" ■ אמריקאים בפייסבוק: "הלוואי שהיה לנו מנהיג כמו נתניהו. אובמה חשישניק"

אלן ווסט, רפובליקני, פרשן פוליטי ובעבר נציג בבית הנבחרים האמריקאי, יוצא להגנת רה"מ בנימין נתניהו ותוקף את ברק אובמה על הדברים הקשים שמסרו בכירי הממשל, בהם כינו את נתניהו "צ'יקן שיט" ו"אוטיסט קל". (לסיפור המלא)
ווסט פרסם הלילה בדף הפייסבוק שלו תמונה של אובמה ונתניהו בצעירותם, כאשר אובמה נראה יושב נינוח על ספה ומחזיק סיגריה (כנראה סמים קלים) בעוד נתניהו לבוש מדי צה"ל ונושא נשק, ושואל: "מי פה הצ'יקן שיט?".

"אז מי אתם חושבים פה שהוא הצ'יקן שיט?", כתב ווסט בפייסבוק. "יש כמה טמבלים בממשל אובמה שחושבים שזה החייל נתניהו פה משמאל. באמת?".

הסטטוס הזה זכה לאלפי לייקים ותגובות רבות. אחת הגולשות כתבה: "הלוואי שהיה לנו מנהיג כמו נתניהו – הבחור האחר (אובמה) הוא ראש חשיש". גולשת אחר הגיבה: "הייתי אומרת שהחשישניק הוא הצ'יקן שיט". כזכור, אובמה הודה בעבר כי בצעירותו השתמש בסמים קלים.

גולשים אחרים ירדו לפסים אישיים בתגובותיהם: "בנימין נתניהו הוא גבר נאה וגם אינטיליגנט. אני לא יכולה לומר את אותם הדברים על הבחור השני". גולש אחר כתב: "אובמה לא מגיע לגדולתו של נתניהו בשום מידה".

מוקדם יותר היום תקף גם שר הכלכלה נפתלי בנט את דברי בכירי ממשל אובמה וקרא להם לחזור בהם.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מותב היה לו האמריקאים היו משתמשים בשפה ראויה ולומדים איפוק מישראל הקטנה בכל אם זה מהממשל או הצבא אנו כעם גאים להיות ידידים של אמריקה ואל לנו ליפול בלשון של כמה קלי דעת

    אבי רופא |
    הגב