כל האמת מאחורי התקרית עם טראמפ (וידאו)

לאחר שהנשיא טראמפ קטע את העיתונאי החרדי ג'ייק טורק ואמר לו: "אני לא אנטישמי", הכתב החרדי התייצב בפוקס ניוז ודווקא הגן על הנשיא. צפו {הכתב החרדי חושף}

במסיבת עיתונאים שהתקיימה בבית הלבן. נשיא ארה"ב דונלד טראמפ קטע עיתונאי חרדי שניסה לשאול אותו מדוע יש אלימות רבה לאחרונה נגד יהודים: "זו שאלה מעליבה, אני שונא את ההאשמות כלפיי, שמעתם את מה שנתניהו אמר, לכן אתם לא צריכים לשאול שאלות כאלה".

על קשרי הממשל עם רוסיה אמר טראמפ הם "שקריים" וגם הגן על יועצו מייקל פלין שהתפטר: "הוא רק עשה את העבודה שלו".

הראיון עם טורק בגלצ

הרגע הסוער ביותר היה דווקא כשעיתונאי יהודי ג'ייק טורקס מ"אמי מגזין" ניסה לשאול את טראמפ על ריבוי המקרים האנטישמיים במדינה, הפסיק הנשיא את דבריו בזעם ואמר: "שאלתך לא הוגנת, אני האדם הכי פחות אנטישמי שראיתם בעולם. אני שונא את ההאשמות האלה כלפיי".

תחילת הסערה כשהכתב פתח: "שמי ג'ייק טורקס ממגזין 'עמי'. חלק מעמיתי מדווחים על זה (אבל אני לא ראיתי אף אחד בקהילה שלנו עושה את זה) שמאשימים אותך או חברי הצוות שלך באנטישמיות. יש לך נכדים יהודיים ואתה ה'זיידי' שלהם (סבא ביידיש). אבל, אנחנו מודאגים ולא שמענו שמתייחסים לזה: כיצד הממשל הולך לטפל בתקריות אנטישמיות… יש אנשים שמאיימים עלינו"

טראמפ הגיב (לשאר העיתונאים): "הוא אמר שהוא ישאל שאלה פשוטה וזו לא שאלה קלה ולא שאלה הוגנת. טוב, שב. אני מבין כבר את המשך השאלה. זה הסיפור, חברים: אני הבנאדם הכי פחות אנטישמי שפגשתם בחיים שלכם. גזענות – הכי פחות גזעני. הצלחנו יפה עם מיעוטים בין כל הרפוליקנים. שקט. הוא שיקר שהוא ישאל שאלה ישירה ופשוטה. ברוכים הבאים לעולם התקשורת שלנו. אני שונא את האשמה. זה דוחה בעיניי. אני שונא את השאלה. אתה שמעת את נתניהו, שמעת? הוא אמר שהוא מכיר את טראמפ הרבה זמן. קח את זה במקום לקום ולשאול שאלה פוגענית".

הכתב צייץ בטוויטר בשעה 21:30 בערך שעון ישראל: "ניתן לראות ששאלתי לא הובנה נכון על ידי טראמפ. זה ממש מצער ואני הולך לבקש להבהיר את עצמי"

צפו ברגעי הסערה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.