האנטישמיות גוברת: בית קברות יהודי בניו יורק‎ הושחת

אלמונים השחיתו לפנות בוקר קברים יהודים בבית עלמין בבורו פארק. המשטרה פתחה בחקירת אחר ניתוץ המצבות בבית העלמין ברובע ברוקלין, שם טמונים בעיקר יהודים.

האנטישמיות בארה"ב נמשכת: אלמונים השחיתו לפנות בוקר קברים יהודים בבית עלמין בבורו פארק. המשטרה  פתחה בחקירת אחר  ניתוץ המצבות בבית העלמין ברובע ברוקלין, שם טמונים בעיקר יהודים.

 

דב היקינד, חבר בית המחוקקים בניו יורק, פרסם בפייסבוק  תיעוד של שברי המצבות, וקרא לחקור את האירועים.

במיזורי נעצר פני יומיים חשוד שהתקשר למשרדי הליגה נגד השמצה ומרכזים יהודיים בארצות הברית נוספים וטען כי הטמין פצצות.  תומפסון התקשר לבית ספר יהודי במישיגן, וטען  כי הטמין במקום שתי פצצות. החשוד איים על היהודים ואמר כי הוא"מצפה לניוטון היהודית" –  טבח שאירע בבית ספר בקונקינט.

בקהילות היהודיות וב-FBI חוקרים ברצינות מי עומד מאחורי האיומים שהתקבלו במרכזיות טלפונים במוסדות יהודים בארה"ב. לטענתם, לא פחות מ-100 שיחות כאלו התקבלו במרכזים היהודיים.

ברשת CNN, דווח כי הבולשת הפדרלית יודעת את שמם של המאיימים, תוכן השיחות הוקלט ולא ברור אם המאיימים ידעו על מי בדיוק הם מאיימים.

כיצד בדיוק זה מתנהל? במרכז הקהילה היהודית במחוז אורנג' שבקליפורניה סיפרו שהמאיים היה גבר "שקולו היה מתכתי, כמו רובוט".

למוקדן שתחקר אותו הוא אומר: "אתה שואל יותר מידי שאלות". המרכזן "התנצל", אך ניסה לברר איפה בדיוק הונחה הפצצה שעליה מדובר.

גם בראיין גרין, מראשי הקהילה היהודית בווסטסייד שבלוס אנג'לס, נאמרו דברים דומים.

בבית הספר היהודי שבמרילנד איימו האלמונים מעבר לקו ישמידו את הנשמות היהודיות", שם המספר היה מזוהה והוא נמסר למשטרה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.