האנרגיה המדהימה של הרבנית (וידאו)

הרבנית המפורסמת חגית שירה ערכה ערב מרגש של הפרשת חלה בשידור חי למאות נשים חילוניות שבאו להתחזק ולהיוושע. אחת הנשים שנושעו העלתה את הסרטון מהערב המיוחד לרשת צפו

רבנית הידברות ריגשה את הנשים החילוניות בהפרשת חלה: הרבנית המפורסמת חגית שירה ערכה ערב מרגש של הפרשת חלה בשידור חי למאות נשים חילוניות שבאו להתחזק ולהיוושע.

לרבנית חגית שירה המקסימה.. ❤מהרגע שאני ואימי חזרנו לארץ אחרי שהתגוררנו 17 שנה בארה״ב, חלמנו לערוך מסיבת הודיה ולהודות לקדוש ברוך הוא על ההכוונה, העזרה וכל מה שהוא עשה עבורנו שקירב אותנו באהבה והחזיר אותנו לארץ ישראל. בתהליך החזרה בתשובה והמעבר צפינו בערוץ הידברות באופן קבוע, ומהסרטון הראשון הקסמת אותנו עם החיוך, האנרגיות החיוביות והאהבה שהקרנת דרך המסך, וידעתי שאני רוצה שאת תגיעי אלינו לערב הפרשת חלה. הגעת עם אנרגיה מדהימה, עיניים קורנות, חיוך רחב וחמימות שגרמו לכולם להתחבר אלייך מהרגע הראשון. לאורך כל הערב דיברנו על הודיה ושמחה, התפללנו וביקשנו, דיברנו והתרגשנו, רקדנו ושרנו, בכינו וצחקנו, אכלנו ובירכנו.. בסיום הערב הרגשנו את הכוח שקיבלה כל משתתפת וכל אחת פנתה אלי בנפרד על התובנות והחיזוקים שהיא קיבלה. כולן היו מוקסמות ממך! אני מודה לך שהצלחת לגעת ולעורר אהבה ואמונה בכל אחת – חילונית ודתיה כאחת, כל אחת בדרך שלה. אני מודה לבורא עולם שניתנה לי הזכות להזמין אותך ולזכות את הרבים. מאחלת לך עוד הרבה שנים של עיסוק בקירוב לבבות ואני בטוחה שאנחנו עוד נתראה בשמחות בעזרת ה׳ בקרוב כשאמצא את הזיווג שלי ואזמין אותך שוב. שהקדוש ברוך הוא יברך אותך ואת משפחתך בבריאות, אמונה ואהבה.בהמון אהבה עינבל ❤נשלח מ-LG Mobile שלי

‎Posted by ‎הפרשת חלה-הידברות חוגי בית והרצאות‎ on‎ חמישי 7 יולי 2016

עינבל, אחת הנשים שנושעו העלתה את הסרטון מהערב המיוחד לרשת וכתבה: "מהרגע שאני ואימי חזרנו לארץ אחרי שהתגוררנו 17 שנה בארה״ב, חלמנו לערוך מסיבת הודיה ולהודות לקדוש ברוך הוא על ההכוונה, העזרה וכל מה שהוא עשה עבורנו שקירב אותנו באהבה והחזיר אותנו לארץ ישראל.

"בתהליך החזרה בתשובה והמעבר צפינו בערוץ הידברות באופן קבוע, ומהסרטון הראשון הקסמת אותנו עם החיוך, האנרגיות החיוביות והאהבה שהקרנת דרך המסך, וידעתי שאני רוצה שאת תגיעי אלינו לערב הפרשת חלה.

"הגעת עם אנרגיה מדהימה, עיניים קורנות, חיוך רחב וחמימות שגרמו לכולם להתחבר אלייך מהרגע הראשון.

"לאורך כל הערב דיברנו על הודיה ושמחה, התפללנו וביקשנו, דיברנו והתרגשנו, רקדנו ושרנו, בכינו וצחקנו, אכלנו ובירכנו.. בסיום הערב הרגשנו את הכוח שקיבלה כל משתתפת וכל אחת פנתה אלי בנפרד על התובנות והחיזוקים שהיא קיבלה. כולן היו מוקסמות ממך!

"אני מודה לך שהצלחת לגעת ולעורר אהבה ואמונה בכל אחת – חילונית ודתיה כאחת, כל אחת בדרך שלה.

"אני מודה לבורא עולם שניתנה לי הזכות להזמין אותך ולזכות את הרבים. מאחלת לך עוד הרבה שנים של עיסוק בקירוב לבבות ואני בטוחה שאנחנו עוד נתראה בשמחות בעזרת ה׳ בקרוב כשאמצא את הזיווג שלי ואזמין אותך שוב. שהקדוש ברוך הוא יברך אותך ואת משפחתך בבריאות, אמונה ואהבה. בהמון אהבה עינבל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.