האסון במודיעין עילית – התושבים זועמים: "כל אחד בונה איך שבא לו"

ילד כבן 5 נפצע באורח קשה לאחר שבלוקים פגעו במעקה המרפסת בבית ברחוב נתיבות המשפט בקריית ספר. התושבים זועמים על קברניטי העיר: "מפקירים את התושבים לחסדי הקבלנים"

אירוע קשה במודיעין עילית: ילד כבן 5 נפצע באורח קשה לאחר שבלוקים פגעו במעקה המרפסת בבית ברחוב נתיבות המשפט בקריית ספר. בהודעת המשטרה נמסר כי מגביית עדויות בשטח ואיסוף חומרים עולה בשלב זה כי בבניין בו שהה הילד מבוצעות עבודות בניה בקומה העליונה. מנוף שהעלה חומרי בניין לגג פגע בקיר הבניין שמכוסה באבנים. מהפגיעה בקיר השתחררו כמה ונפלו למרפסת בו שהה הילד.
על פי המשטרה האבנים פגעו במעקה המרפסת הילד מעד נפל קומה ונפצע באורח קשה. הציבור מתבקש להתפלל לרפואת הילד "יצחק בן תמר"

תושבים במודיעין עילית זועמים על קברניטי העיר שמאפשרים לתושבים לבנות ללא היתרים בעוד מי שכבר מבקש היתרים נאלץ לעבור מסע חתחתים במחלקת ההנדסה האיטית של העייריה. "אם כבר תפילה…תבקשו מהקב"ה שיקח את כל העבריינים מהעיר שלנו שנותנים לבנות בלי פיקוח", כתב צבי גולבנציץ בקבוצת הווטסאפ של מודיעין עילית. "כל ערבי נעמד עם המנוף שלו על המדרכה…בכל שעה שמתחשק לו". האשים.

"מודיעין עילית מתנהלת כמו מדינת עולם שלישית. תושבים רבים בונים בלי היתרים, ואין פלא שזה התוצאות. ילד פצוע קשה כתוצאה מרשלנות. מי ייתן את הדין את על ההתנהלות המופקרת? הגורמים הרלוונטים", כתב תושב נוסף.

גולש נוסף כתב: "עכשיו ממש ראיתי בנייה בשאגת אריה אם אישורים בלי אישורים לא משנה פועלים בכניסה לבנין הילדים צופים..וכל רגע זה נס שילד לא נפצע מכלי כזה או אחר אז אם אין אחריות מצד האחראים לבנייה לפחות שהורים ישימו עין ויבדקו איפא הילדים מבלים..בשעה שהם נחים צהריים".

בשעה 15:24 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על ילד שככל הנראה נפל מגובה בבית ברחוב נתיבות המשפט מודיעין עילית. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שיבא בתל השומר ילד כבן 4 במצב קשה עם חבלת ראש.

המשטרה מסרה הודעה בה נמסר כי "במוקד המשטרה התקבל דווח אודות ילד כבן 4 שנפל מרפסת ביתו ברחוב נתיבות המשפט במודיעין עלית ונפגע באורח קשה".

כוחות משטרה שהוזעקו למקום פתחו בחקירה מברור ראשונית עולה כי בעת ששהה הילד במרפסת ביתו נפלו כמה בלוקים ממנוף שעבד בבניין ממול.

גורמי רפואה שהגיעו למקום פינו את הילד שנפצע באורח קשה (על פי גורמי רפואה) לביה"ח.

מנהל אתר העבודה בבנין ונהג המנוף עוכבו לחקירה.

נסיבות ואופי המקרה בבדיקה.

ישראל בקר חובש באיחוד הצלה סיפר: "יחד עם חובשים נוספים הענקנו טיפול רפואי ראשוני לילד שנפל מקומת הכניסה לקומה מינוס 1. לפי דיווחים של עוברים ושבים הוא נפל עם סורג שהתנתק ממקומו עקב עבודות בניה שנערכות בקומה העליונה של הבניין כתוצאה מפגיעת המנוף שעובד במקום".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.