האסון בפלטבוש: אלו ארבעת בני המשפחה שנספו בשריפה

ארבעת בני משפחת אזאן ניספו בשריפה שפרצה בבניין מגורים ב-14 אווניו. האם ושלושת ילדיה בני -11 -7 ו-3 נפטרו. האבא במצב קשה מאוד ואושפז יחד עם שאר הילדים במצב קשה בבית החולים

האסון בפלטבוש: ארבעת בני משפחת אזאן נספו בשריפה שפרצה בבניין מגורים ב-14 אווניו. האם ושלושת ילדיה בני -11 -7 ו-3 נפטרו. האבא במצב קשה מאוד ואושפז יחד עם שאר הילדים במצב קשה בבית החולים.

ל"אקטואליק" נודע כי הגופות יוטסו ביממה הקרובה לישראל והלוויתם תתקיים מחר בישראל. קרובי המשפחה והחברים הרבים מישראל המומים.

יוסי אזרן, אבי משפחה היה מוכר במשך שנים בחנות ׳ברון כובעים׳, והיגר לפני כמה שנים לארצות הברית לצורכי פרנסה. הלילה פקד את המשפחה האסון הכבד כאשר שריפה פרצה בניין המגורים בו התגוררה המשפחה שחלקה נספתה בלהבות.

בסביבות השעה 2:30 לפנות בוקר (שעון ניו יורק) התקבל דיווח על בניין מגורים שעולה באש. כוחות החירום וההצלה שחשו למקום החלו לפנות עשרות פצועים כאשר מהדקות הראשונות היה ברור שמשפחה אחת לכודה בלהבות ונמצאים בסכנת חיים מיידית. חלק מלוחמי האש נפגעו במסגרת המאמצים לחלץ את הנפגעים ופונו אף הם לבתי החולים.

הציבור נקרא להתפלל לרפואת האב וילדיו ושאר המאושפזים בבתי החולים בתוך שאר חולי ישראל.

יוסף בן אהובה מסעודה

שילת אהובה בת לוזה עליזה

דניאל בן לוזה עליזה

אברהם בן לוזה עליזה

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רפואה שלמה בקרוב ממש !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה בגלל חידוש גזירת גיוס השמד והזימה. ורוב הציבור שותקים ולא מוחים על השמד של הגיוס. וגם על כבוד שמים גם לא מוחים ר"ל. מה לעשות המצב ברחוב כבר לא מאפשר לשתוק. איש אינו שת לבו לגיוס השמד? כולם עסוקים בשגרת החיים כאילו לא קרה כלום? "עורו ישנים משנתכם ונרדמים הקיצו מתרדמתכם וחפשו במעשיכם וחזרו בתשובה" וזכרו בוראכם, והטיבו דרכיכם ומעלליכם; ויעזוב כל אחד דרכו הרעה ומחשבתו אשר לא טובה. השורה התחתונה: הגיע הזמן שתתעוררו. שערי דמעות ושערי תשובה לא ננעלו. הנלכד אי מי מכם בתוך בית בוער ח"ו? הראה מי מכם אנשים לכודים בתוך בית בוער? זוהי תחושה נוראית. הדחף הטבעי – לברוח. אפילו בהמות וחיות ינוסו מהאש הבוערת. זהו יצר החיים הטבוע בנבראים. זהו הרגש המקנן עמוק בנבכי הנפש. רצון החיים, השמירה עליהם, והמנוסה מכל המזיק אותם. כל בר דעת כי יקלע למקום סכנה כמו הגיוס ינוס מהרה. ומי הוא זה אשר יהיה בתוך האש הבוערת, כמו גיוס השמד ולא ינוס ממנה? מי הוא אשר ימצא בבית העולה בלהבות ולא ייחפז לברוח? אין זה אלא שוטה ובער, אשר אין לו דעת לשמור את עצמו, ועל כן יכניס את עצמו למקום סכנה של גיוס השמד, ולא ימהר להמלט ר"ל.

  זה בגלל חידוש גזירת גיוס השמד והזימה. ורוב הציבור שותקים ולא מוחים על השמד של הגיוס. וגם על כבוד שמים גם לא מוחים ר"ל. מה לעשות המצב ברחוב כבר לא מאפשר לשתוק. איש אינו שת לבו לגיוס השמד? כולם עסוקים בשגרת החיים כאילו לא קרה כלום? "עורו ישנים משנתכם ונרדמים הקיצו מתרדמתכם וחפשו במעשיכם וחזרו בתשובה" וזכרו בוראכם, והטיבו דרכיכם ומעלליכם; ויעזוב כל אחד דרכו הרעה ומחשבתו אשר לא טובה. השורה התחתונה: הגיע הזמן שתתעוררו. שערי דמעות ושערי תשובה לא ננעלו.

  הנלכד אי מי מכם בתוך בית בוער ח"ו? הראה מי מכם אנשים לכודים בתוך בית בוער? זוהי תחושה נוראית. הדחף הטבעי – לברוח. אפילו בהמות וחיות ינוסו מהאש הבוערת. זהו יצר החיים הטבוע בנבראים. זהו הרגש המקנן עמוק בנבכי הנפש. רצון החיים, השמירה עליהם, והמנוסה מכל המזיק אותם. כל בר דעת כי יקלע למקום סכנה כמו הגיוס ינוס מהרה.

  ומי הוא זה אשר יהיה בתוך האש הבוערת, כמו גיוס השמד ולא ינוס ממנה? מי הוא אשר ימצא בבית העולה בלהבות ולא ייחפז לברוח? אין זה אלא שוטה ובער, אשר אין לו דעת לשמור את עצמו, ועל כן יכניס את עצמו למקום סכנה של גיוס השמד, ולא ימהר להמלט ר"ל.

  רפואה שלמה בקרוב |
  הגב