מלחמה בקיץ? התחזית המפחידה של האסטרולוגית המפורסמת

האסטרולוגית המפורסמת טובה ספרא מנבאת כי בקיץ הקרוב תהיה מתיחות גדולה מבחינה ביטחונית, וצופה הפתעות בחקירות רה"מ

האסטרולוגית המפורסמת טובה ספרא שחזתה כי לא יהיו בחירות בקיץ הקרוב, פרסמה בדף הפייסבוק שלה פוסט חדש ומדאיג לגבי המתיחות הביטחונית.

"הכוכבים לא משקרים!", כתבה ספרא,  "שאלתם אותי פעם אחר פעם, אבל מצב הכוכבים לא השתנה בגלל שהתיקשורת נהנתה "לשחק" בכם כמו במריונטות.

ספרא שבה  וחזרה כי היא  הצליחה לדייק ולנבאות כי לא יהיו בחירות בניגוד לורב הפרשנים שכן צפו כך. "משאלות הלב של הפרשנים הכושלים מאז בחירות 2015 , משפיעות וגורמות להם רק להרעיל את האווירה וליצור מצגות שווא. לפי הכוכבים, נתניהו לא חשב על בחירות! לא רצה לפרק את הממשלה. מפת המדינה ומפת ראש הממשלה מראים שבנימין נתניהו ראש הממשלה, כל עוד יחשוב שיש לו מה לעשות למען המדינה.

לדבריה, "המפה של ראש הממשלה עם מפת המדינה מעידה שכל כולו בעבודת קודש למען המדינה, במבחן התוצאה ראו הישגיו בשנים האחרונות. הבעיה שאת כל העשייה האמיתית שלו התקשורת מסתירה מכם. על החקירות היא חוזה כי "גם הן יסתיימו בבוא היום, והתוצאה תפתיע רבים מכם".

לסיום היא צופה תחזית קודרת לגבי הבאות בכל הנוגע למצב הביטחוני. "חודשים יוני-אוגוסט אינם נוחים מבחינה ביטחונית. "המתח שם גדול", היא מנבאת. "לכן בחירות לא יתכתבו עם מפת המדינה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חיה בסרט זאתי, כבר רואים שהכל הפוך ממה שחזתה. עבודת אלילים לפרימיטיבים.

    כמה הבלים…

    מיכל |
    הגב