האסטרטג החדש של יוסי דייטש

רוני רימון, העומד בראש המשרד לייעוץ אסטרטגי ותקשורתי "רימון כהן ושות'" מצטרף לצוות הקמפיין של יוסי דייטש לראשות העיר ירושלים. רימון יהיה אחראי על התקשורת הכללית ויעמוד בראש צוות התגובות לתקשורת

רוני רימון, העומד בראש המשרד לייעוץ אסטרטגי ותקשורתי "רימון כהן ושות'" מצטרף לצוות הקמפיין של יוסי דייטש לראשות העיר ירושלים. רימון יהיה אחראי על התקשורת הכללית ויעמוד בראש צוות התגובות לתקשורת.

לרוני רימון ניסיון רב בקמפיינים פוליטיים, ארציים ומוניציפאליים ובין היתר שימש אסטרטג התקשורת של הליכוד ובנימין נתניהו בקמפיין הבחירות של 2009.

בראיון טעון לעיתון 'שחרית' שפורסם אמש, התייחס יצחק פינדרוס, סגן ראש העיר ירושלים והדמות הבכירה מטעם 'דגל התורה' בעיר, להתמודדות הצפויה של יוסי דייטש לראשות העיר ירושלים – ושלל אותה מכל וכל. "במבט ריאלי ומפוכח", אמר פינדרוס, "קשה לי להאמין שיש מועמד חרדי שיכול לגרוף את הקופה. במי כן נתמוך? ימים ספורים יגידו. אנו עדיין מתלבטים לגבי אופי וזהות המועמד הריאלי שיכול באמת לסחוף את הקולות ולגזור את הניצחון".

פינדרוס כבר הלך שלב הלאה והסביר במי אולי 'דגל' כן תתמוך: "מבין המועמדים החיצוניים, השר אלקין ומשה ליאון הם מצוינים וראויים מבחינתנו. לשם כך, אנו כרגע נמצאים בבדיקות מאד מקצועיות ומעמיקות של השטח ומקוים להגיע להחלטה בזמן הקרוב. הכל תלוי בסיכויים של מי מהשניים שיכול לזכות בתמיכת הציבור, וזה גם תלוי בסיכומים שנגיע עמו בתמורה לתמיכתנו".

פינדרוס גם התייחס לרעיון להתפלג מ'אגודת ישראל' ורמז כי ככל הנראה שתי הסיעות ירוצו בירושלים בנפרד, ולא תחת "יהדות התורה" המאוחדת. "בדגל התורה מציעים לערוך מפקד בקרב הציבור כדי לראות כמה חברים יש לנו וכמה לאגודת ישראל. להערכתנו אנו מונים יותר מ-60 אחוז. ולכן המלצנו לרוץ בנפרד בירושלים כדי לבדוק את זה".

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.