האפליקציה שהפילה בפח את ברקוביץ

החגיגות של עופר ברקוביץ ופעילו בירושלים – היו מוקדמות. אחת הסיבות לכך היא הנתונים מהקלפיות החרדיות שלא מועברים באפליקציה כמו שאר השכונות החילוניות, משום שהחרדים אינם עובדים עם טלפון לא כשר,

החגיגות של עופר ברקוביץ ופעילו בירושלים – היו מוקדמות. אחת הסיבות לכך היא הנתונים מהקלפיות החרדיות שלא מועברים באפליקציה כמו שאר השכונות החילוניות, משום שהחרדים אינם עובדים עם טלפון לא כשר, לכן קולות החרדים מגיעים בסוף והקרב צמוד מאוד מאוד. ולאחר שגפני הודה בהפסד בשידור ברדיו, החל ריח חריף של מהפך לרחף בחלל האוויר. הקערה התהפכה – ליאון צמצם את הפער, ואז הגיעו עשרות הקלפיות מהשכונות החרדיות ברמת שלמה ורמות שם מתגוררים בעיקר ליטאים והיטו את הכף לזכותו של ליאון.

עם היוודע דבר המהפך שמחה גדולה התפרצה במטה דגל התורה, ואלפי בני הישיבות שהוזנקו לבירה החלו לפרוץ בחגיגות ובשירת "ועשית ככל אשר יורך". לאחר שהיה באדמה , הדגלאים קמו מהקבר והחלו לרקוד כאילו מדובר בתחיית המתים.

. ממש בישורת האחרונה. מספירת כל הקלפיות התברר כי ליאון ניצח בפער של 6,528 קולות או 3%, לאחר שברקוביץ הוביל במהלך ההצבעה כבר ב-9,000 קולות. בנתיים נשארו 9,106 מעטפות כפולות וקולות מקלפיות נגישות טרם נספרו, אבל הסיכוי למהפך נוסף נראה קלוש.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בלבולי שכל

    מי שמעביר את הנתונים הם מזכירי הקלפי מטעם ועדת הבחירות של העירייה, אין להם שום קשר לאופי השכונה.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב