האפליקציה של סודרי: ברכות וישועות מכל הרבנים (וידאו)

הבוקר (ב) הושקה אפליקציית 'תיקון' המאפשרת לכל יהודי בעולם לקבל ברכה אישית מרב מצולמת אליו לנייד באחד מהמקומות הקדושים בישראל בקליק אחד "הנגשנו את הרבנים והמקומות הקדושים לכל יהודי כשחברנו את העולם המסורתי לעולם הטכנולוגי" אמר איציק סודרי מיזמי האפליקציה. { בלחיצת כפתור}

 

חשבתם לקבל ברכה מרב? רציתם להגיע עד עמוקה אבל אתם תקועים בעבודה?מהיום יש פתרון חלקי לבעיות הנגישות שמוכרת לנו.  הבוקר (ב) הושקה אפליקציית 'תיקון' המשמשת פלטפורמה לגיוס תרומות לעמותות מהגדולות והמוכרות בארץ. האפליקציה מנגישה לכל יהודי בעולם את האפשרות לקבל תיקון או ברכה אישית מרבנים ומקובלים במקומות קדושים בלחיצת כפתור. איך זה עובד? מזמין התיקון או הברכה נכנס לאפליקציה ובוחר את סוג הברכה, מקום הברכה, הרב המברך ואת האופן בו הוא יקבל את הברכה, בווידאו, קובץ קול או בפתק. למזמין עומדת האפשרות לבחור את הרב או המקובל שיברך אותו או את קרוביו.

האפליקציה של סודרי: ברכות וישועות מכל הרבנים

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ יום שני 27 פברואר 2017

בשלב זה המקומות הקדושים העומדים לבחירה בפני מזמין הברכה הם : כותל, מערת המכפלה, קבר הבבא סאלי, קבר מר"ן הרב עובדיה יוסף, קבר האר"י הקדוש קבר רבי מאיר בעל הנס, קבר רחל, רשב"י, עמוקה וקבר הצדיק משטפנשט. בהמשך תיפתח האפשרות להזמין את הברכה ממקומות קדושים בעולם. תרומתו של מזמין התיקון או הברכה תועבר לאחת מהעמותות הגדולות בישראל אשר סכום התרומה נקבע על ידם. הרבנים מהם תוכלו מהיום לבקש ברכה הם : רבני קופת העיר מרן רבי חיים קנייבסקי שליט"א , רבי דוד אבוחצירא שליט"א, המקובל הרב דוד בצרי שליט"א, הרב שמעון גלאי שליט"א. רבני מוסדות קבר רבי מאיר בעל הנס, רבני מוסדות רבי שמעון בר יוחאי, רבני מוסדות קבר הצדיק משטפנשט.

איציק סודרי מיזמי אפליקציית 'תיקון' אומר ל'קוקר': "העם היהודי נוהג מזה אלפי שנים להשתטח על קברי צדיקים ולהתברך מפי רבנים או מקובלים. רבים האנשים אשר ידם אינה משגת לפקוד קברי צדיקים אם מסיבות של ניידות, מרחק, סיבה רפואית או כלכלית. מליוני היהודים המתגוררים בתפוצות אינם יכולים להגיע בכל רגע נתון למקומות הקדושים בישראל כך גם יהודים המתגוררים בארצנו. העולם הטכנולוגי מתקדם בצעדי ענק המאפשר לחבר את העולם המסורתי והאמוני לעולם המודרני הטכנולוגי ולהנגישו בכל עת לכל יהודי בעולם.

האפליקציה עברה את אישורם של רבנים ומשגיחי כשרות על מנת להבטיח כי היא עומדת בסטנדרטים ההלכתיים.

 

בשיחה לקוקר מרחיב סודרי, "בשנה וחצי האחרונות הקדשתי לזה את רוב ימיי ושעותיי עם השקעה כספית אדירה, שכלל  עבודה מאומצת  עם עשרים וחמישה מתכנתים חרדים והמון מחשבה ורגישות. כמי שמכיר, חי ובא מהעולם הרבני וחצרותיו, מוסדות וארגונים, כמי שנוהג להשתטח על קברי צדיקים מחד וחי ומכיר את העולם הטכנולוגי מאידך החלטתי לעשות מעשה ולחבר בין שני העולמות לטובת היהודים המאמינים שפזורים ברחבי הארץ והעולם.

 

לדברי סודרי אין שום סיבה שמסורת שקיימת אלפי שנים לא תנצל את הטכנולוגיה שקיימת על ריצפת חברות התוכנה ותביא להם עד הבית את מבוקשם בין אם הם נמצאים בפריז, ניו יורק, פנמה או ישראל, לא משנה מה שפתם רק דתם ואמונתם היהודית. הגיע הזמן להשתמש ולגייר את הטכנולוגיה ולנצל אותה לאמונה ולמסורת שלנו ומכאן הגעתי לרעיון הזה בהשקעה ובמחשבה רבה עם טובי הרבנים והאנשים שהשקיעות מזמנם ומכספם והאמינו ברעיון.

"מהיום, אחרי השקעה מחשבתית וכספית  ועבודה של למעלה משנה כל אחד יוכל להכנס למקום אחד לאפליקציה אחת ולבחור את המקום, הרב, העמותה והצורה שבה הוא רוצה לקבל את הברכה. תוכלו לבקש ולקבל בוידאו הדלקת נר שמן אישית על הציון ברבי מאיר בעל הנס, ברשב״י ואף על שולחן הלימוד של מרן הגר״ע יוסף זצ״ל או בקברו ועוד. הורידו ותוושעו (אפליקציה להורדה היא חינמית)". מסכם סודרי.

 

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. שאפו, ככה עושים כסף ב2017
    מר סודרי, מה סך האחוזים שאתה מקבל?

    עידן |
    הגב