האפליקציות שחבל לכם לפספס

מאפליקצית לימודי שפות לאפליקציות פאזלים, עולם הסמארטפונים גדל מיום ליום, הנה לכם כמה דוגמאות נהדרות לאפליקציות מומלצות!

כשראיתי סמארטפון לראשונה אורו עיניי. נחשפתי לעולם חדש שכולו אפליקציות והתרגשתי עד דמעות. מאז, מיטב כוחי ומרצי מוקדש לניצול המירב מהפלאפון שלי. אז ריכזתי לכם כאן אפליקציות שישדרגו לכם את החיים. או לפחות את שעות הפנאי. כי איך אומרים, נהנית? ספר לחבר'ה!

1. Duolingo – אל תילחצו מהשם ה"באיזה שפה זה?" הזה, זאת האפליקציה הכי טובה שיצאה אי פעם. דולינגו היא אפליקציה ללימוד שפות בשיטה כייפית ויעילה. מעבר לעיצוב החמוד והצבעוני וצבירת נקודות שגורמים לך להרגיש שזה משחק ולא תוכן לימודי, מניסיוני השיטה עובדת. התחביב שלי כרגע הוא הצרפתית, אבל אפשר ללמוד גם איטלקית, גרמנית, ספרדית, פורטוגזית, הולנדית, אירית, דנית, שבדית ועוד.האפליקציה פועלת לפי נושאים. כל פעם עומד לרשותכם נושא או שניים אותם אתם יכולים ללמוד, ורק לאחר שתסיימו את הנושאים האלה יפתחו בפניכם עוד נושאים.

הקאץ': אין עברית באפליקציה. כלומר, תוכלו ללמוד את אחת מהשפות במלאי רק אם אתם יודעים אנגלית, או שפה אחרת לפי האפשרויות. אך לא עברית.

2. SlitherPuzzle – אם אתם מכירים את משחק החשיבה "סלית'רלינק", זאת הגרסא הכי טובה שלו לפלאפון. תאמינו לי, ניסיתי את כולם. נוח לשחק, רמות קושי החל מקל ועד ממש כיף, כמות לא נורמאלית של שלבים, ובנוסף יצאו לו אפליקציות המשך.
אם אתם לא מכירים סלית'רלינק, ממליצה לכם מאוד להכיר. ואז להתמכר לאפליקציה. תוכלו לחוות את המשחק באתר Conceptispuzzles.com.

3. !1010 – אוי אוי כמה שזה כיף. משחק-סוג-של-אסטרטגי, קצת מזכיר טטריס, אבל בלי הלחץ. אתם מקבלים קוביות בגדלים ועיצובים שונים, ומה שעליכם לעשות זה לשבץ אותם על הלוח ככה שכל פעם שתמלאו שורה או טור, היא/הוא יתרוקנו. המשחק נגמר כאשר קיבלתם קוביה שאין לכם מספיק מקום לשבץ אותה. ואז אתם מתוסכלים ומכריזים מלחמה על המשחק כי אתם יודעים שאתם יכולים יותר טוב.

מאוד ממליצה.

4. Fill-a-Pix – עוד משחק חשיבה שכדאי לכם להכיר. וגם אותו תוכלו לפגוש באתר conceptispuzzles.com. רעיון המשחק: אתם מקבלים לוח משבצות שבו מפוזרות ספרות מ-0 עד 9. כל ספרה מציינת כמה ריבועים צבועים יש בתחום שלה (המשבצות ש"נוגעות" בספרה). בסופו של דבר אתם מקבלים ציור (יאי!).

הקאץ': אני עוד מכייפת לי בשלבים הראשונים שבהם הציורים שמתקבלים בסוף נראים כמו משהו שהחתול הקיא, התלהב, ואז החליט לצייר. הם קוראים לזה תרנגול/ילד/בית. אבל אני מניחה שבשלבים מתקדמים יותר מתקבלים ציורים יותר מרנינים. אני מקווה. אבל גם אם לא, עצם התהליך מספק בהחלט.

5. PicsArt – מ-ע-ו-להההה. פיקסארט היא אפליקציה לעיצוב תמונות, שאפשר לעשות בה בערך הכל. לחתוך, למסגר, אפקטים כמובן, ואף להוסיף עוד תמונה על התמונה הנוכחית! (מעולה לשתילת הראש של אחיכם על הגוף של ארנולד שוורצנגר. הזקן.) אני מכורה אליה קשות. אפשר גם לשפצר בה את הפנים, להחליק את העור, להעלים נקודות חן ולהלבין שיניים. מה עוד בן אדם צריך?

אז זהו לבינתיים. מאחר ולא נראה לי שהסמארטפונים הולכים לצאת מהאופנה בזמן הקרוב, כנראה שאזכה לבלות במחיצת עוד הרבה אפליקציות טובות וחינוכיות, אז אולי, אם תהיו ילדים טובים, אחזור עם עוד אפליקציות לפנים.

המאמר נכתב על ידי כותבת התוכן הנהדרת של חברת or-design, עיצוב אתרים

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. שלום :)

    יש לי היכולות לייצר לכם כמות גדולה של קלינטיים חדשים ואיכותיים .

    האם אפשרי להתקשר ולהרחיב ?

    Guychafe |
    הגב