הארגון החרדי השיק את מערך ה'טאבלב'

ארגון "בלב אחד" השיק מערך פורץ דרך וראשון מסוגו בעולם! הכירו את מערך ה'טאבלב', מי מאתנו שנקלע אי פעם לסיטואציה של ביקור מכר או קרוב משפחה באחת מהמחלקות בבתי החולים מכיר את תחושת 'הטיפוס על הקירות' בעת זמני ההמתנה הארוכים. אלי סגל תיעד

ארגון "בלב אחד" השיק מערך פורץ דרך וראשון מסוגו בעולם! הכירו את מערך ה'טאבלב', מי מאתנו שנקלע אי פעם לסיטואציה של ביקור מכר או קרוב משפחה באחת מהמחלקות בבתי החולים מכיר את תחושת 'הטיפוס על הקירות' בעת זמני ההמתנה הארוכים.

תחשבו על מאות ואולי אלפי ילדים ומבוגרים חרדיים המאושפזים בבתי החולים במחלקות האונקולוגיה וההמטולוגיה שם החיים שלהם נעצרו. גם במקרים המאפשרים ביקורים מבחוץ, עדיין השעות הרבות שבין ביקור למשנהו מבודדות את החולה מהעולם הממשיך לנהוג כמנהגו.

ארגון "בלב אחד" נמצא בדיוק במקום הזה. בכדי לשמח חולים ולהחזיר להם את השמחה בעיניים, ע"י מגוון פעילויות חסד אמתיות. הארגון אינו חוסך כל מאמץ לסייע ולעזור לכל חולה, בכל מצב.
כחלק ממאמצי הארגון, הוקם מערך ה'טאבלב' מערך ייחודי של טאבלטים חדשניים של חברת סמסונג עם הסינון הקפדני של הדרן שיוכלו להיות כלי עזר שימושי עבור המאושפזים, הן להשלמת לימודים, עיון באוצר החכמה, לימוד קל עם חברותא מרחוק ושימוש במגוון ספרים, הן ביצירת קשר עם העולם הבריא והמתגעגע, הזורם כרגיל ושוכח לעיתים כי קרוב משפחה מאושפז, והן במגוון אפשרויות תעסוקה לילדים. טאבלט, לוח אלקטרוני המופעל באמצעות מגע יד, יכול להכיל אפליקציות שונות, ככל שיותקנו עליו.

בארגון "בלב אחד" מאמינים כי הטאבלט יסייע לילדים ולמבוגרים החולים ומאושפזים בבתי החולים לשמור על שגרת חיים גם מתוך המחלקה, ויקל עליהם למצוא עיסוקים שונים ומגוונים,
בשלב זה יהיה ניתן להשיג את הטאבלטים במשרדי הארגון, ובעתיד בע"ה יוקמו נקודות השאלה בבתי החולים.

באירוע המרשים השתתפו אישי ציבור רבנים תורמים ומתנדבים בארגון בין המשתתפים נוכחו רב הכותל והמקומות הקדושים הרה"ג ר' שמואל רבינוביץ המלווה את פעילות העמותה באופן הדוק וכן ח"כ ר' אורי מקלב שנוכח ואף נתן את ברכתו למערך המדהים ולפעילות העמותה בכל השנה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.