הארגון החרדי שמעודד נערות לא להתגייס

ממש מחוץ ללשכת הגיוס עומדות נציגות של ארגון חומותייך – הוועד להצלת בנות ישראל – שאף מעודד בנות לשקר לגבי אמונותן: "בכל העולם אין דבר כזה שבנות ילכו לצבא"
כתבתה של יפעת גליק, מתוך חדשות הערב בכאן

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ישלח עזרו מקודש ומציון ישועתו בביאת משיח צדקינו ויתקדש שם שמים על ידכם.

  ידוע המצב הנורא השורר בארה"ק, אשר היהדות החרדית נמצאת בסכנה רוחנית גדולה לאין שיעור ד"י. עינינו נשואות לקב"ה וגם לאחינו שבגולה שתפעלו בכל יכולתכם להשמיע את זעקתנו קבל עם ועולם ושתעשו כל מה שבאפשרותכם שלא תאבד שארית יעקב, ואשרי מי שיהיה לו חלק בזה בעושה ובמעשה.

  ח"ו למנוע איזה פעולה או התאספות לצורך מצוה רבה זו עי שאומרים שאין גזירה על הדת או כל כיו"ב, שכל זה הוא מעצת חטאין ויחושו לנפשם כל עושה עול, כי לא רק שיש גזירה אלא כבר יצאה לפועל בהשמדת בחורי ישראל רבים ד"י ורבים נמצאים בצרה וסכנה גדולה. וכל המסייעים להגביר את זעקת היהדות החרדית באיזה אופן שהוא וכן כל המשתתפים עם הציבור בכינוס למען הצלת הדורות יתברכו בכל מילי דמיטב ולא יאונה להם כל רע.

  להמשיך למחות ושלא לפרוש מההפגנות בראשות ראשי ישיבות ומנהיגי קהילות הקודש, נוכח המצב הנורא אשר משנאי ד' נשאו ראש וחוקקו חוקי שמד אשר כתוצאה מכך נמצאים המוני יהודים חרדים בתוך צבא השמד של השלטון אשר עליו נאמר כל באיה לא ישובון,

  וסכנה גדולה אורבת על רבים הן מאלו אשר נמצאים בפחד בצר ומצוק מאימת המציק לגייסם לצבא, והן ממסלולי הגיוס באופני פיתוי כעצת בלעם, ועל כל אחד להזדעזע עד עומק השיתין, כי זאת גזירה וצרה על דרי ארצינו הקדושה אשר כמוה לא נהיתה״. ומי שיכול לבוא ולהשתתף להגיע לעצרת. בלב שבור קרוע ומורתח אבקש מכל אשר בידו להתכנס ולהתקבץ בהמון לעצרת, וכינוס לשם שמים, להתריע על חומר המצב, ולהתפלל לשם בחזקה לביטול הגזירה, ולמחות נגד מי אשר ידם במעל וחלילה לפרוש מן הציבור בשעה גורלית זו. והבוית שמו ישפיע את חסדו על כל המשתתפים בצרת הציבור וישלח עזרו מקודש ומציון ישועתו בביאת משיח צדקינו ויתקדש שם שמים על ידכם.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב