האר"ה המטה לענייני אומן ראש השנה – מציג ארבע שנות פעילות

פעילי המטה מציגים שלל הישגים לטובת ורווחת הנוסעים

במטה האר"ה, מטה הפעילות לענייני אומן ר"ה, המשלים כעת 4 שנות עמוסות פעילות של קידום מיזמים להוזלת מחירים ושיפור השרות בתחומי הטיסות לאומן וכל הנלווה לכך, תוך מתן דגש מיוחד על תקופת ראש השנה. החליטו לאחרונה לפעול ולהעלות למודעות ציבורית נושאים ונקודות נוספים בהם נתקלים ומוטרדים הפוקדים את העיר אומן ובפרט בהתאספות המרכזית בימי ראש השנה. זאת לאחר השגת והצגת הצלחה חסרת-תקדים ביעדים שהוגדרו בתוך 4 שנות פעילות. לקראת ר"ה תשע"ד הבעל"ט צפוי מטה האר"ה, לצאת לראשונה בהסברה נרחבת לציבור הבא ופוקד את ציון רבי נחמן מברסלב באומן, מפאת הבעיות הרבות עמם נאלץ הציבור להתמודד, ולאור המסקנה כי אין ברירה מלהעלות את שלל הבעיות על סדר היום הציבורי.

בין היעדים שהושגו לאחר פעילות מאומצת וסיזיפית, באמצעות פניות וסיוע לגורמים הרלוונטיים:

*הסכם ביטול הוויזות בין ישראל לאוקראינה לפני כשנתיים.

*קידום הסכם 'שמים פתוחים' בין ישראל לאיחוד האירופי שנחתם בקיץ האחרון.

*הוספת 2 מפעילים נוספים בקו; ישאייר, אוקראינישין.

*הגדלת כמות הטיסות הסדירות וכמות המושבים הכוללת בקו בין ישראל לאוקראינה, לאורך השנה, והגדלה והרחבה נוספת מיוחדת לתקופת ראש השנה.

*סיוע להעלאת המודעות בצורך למצוא פתרון במצוקה הקשה של חוסר במקומות לינה והמחירים הגבוהים.

ממטה האר"ה מוסרים כי ישנו ייעוד אחד שמנחה את פעילותם:

שכל יהודי יוכל להגיע לאומן ללא עול כספי כבד, מתוך נוחות וקלות ולא ייתקל בקשיים ומטרדים מיותרים החל מיציאתו בארץ ועד שובו חזרה בשלום, תוך ניצול מקסימלי של הזמן והמקום.

ובהתאם לסיסמא שאף הפכה לאחרונה לסלוגן במטה האר"ה.

אומן, ר' נחמן. לכל יהודי, בכל עת ובכל מצב!

במטה האר"ה אומרים, כי לא מדובר פה בקלישאה או סיסמא סתמית, אלא במהות המאפיינת את חסידות ברסלב האותנטית של ר' נחמן מברסלב, והמתבטאת בין היתר באמירותיו ותורותיו של ר' נחמן, ומוצאת את ביטויה גם בשלל הציבורים החוגים והדעות המוצאים את מקומם ודרכם בצלו של ר' נחמן מברסלב.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.