הנער שהציל את החרדית ברמות משחזר (וידאו)

הובאו למנוחות אם ושלושת ילדיה מהכפר עין נקובה, שנספו בשריפה שפרצה עקב הצתת שמיכה שנפלה על תנור חימום. בשכונת רמות בירושלים- סיפור גבורה של נער בן 17 שהציל את חייהם של שכניו, שדירתם עלתה באש. צפו בכתבה המצמררת של כתב הערוץ הראשון אורי רווח. { "תציל את התינוק, לי כבר אין סיכוי" }

הובאו למנוחות אם ושלושת ילדיה מהכפר עין נקובה, שנספו בשריפה שפרצה עקב הצתת שמיכה שנפלה על תנור חימום. בשכונת רמות בירושלים.

הגיבור שבסיפור הוא נער בן 17 שהציל את חייהם של שכניו, שדירתם עלתה באש. ושיחזר לכתב הערוץ הראשון אורי רווח את רגעי האימה וניסיונות החילוץ וההצלה.

צפו בכתבה

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה העניקו בליל שבת סיוע רפואי ראשוני לגבר ואשה חרדים שנפגעו באורח קשה בשריפה שפרצה בבניין מגורים ברחוב פרנקפורטר בירושלים.

שוקי בקר מתנדב ביחידת האופנועים של איחוד הצלה סיפר בצאת השבת: "בסיוע פרמדיק איחוד הצלה ומתנדבים נוספים שגרים בסמיכות למקום הענקנו טיפול רפואי ראשוני לנפגעים שסבלו מכוויות ושאיפת עשן. לוחמי אש פעלו בזירה לבדיקת נסיבות השריפה ולכיבוי הלהבות. נגרם נזק רב לדירות השכנים ולכלי רכב שחנו בסמיכות".

בני המשפחה מבקשים מהציבור לעורר רחמי שמים עבור זוג ההורים: בועז בן יפה ואפרת רחל בת לאה, הנמצאים במצב קשה מאוד, עם אחוזי כוויות גדולים בגוף ולאחר שאיפת עשן.

כמו כן הרבו בתפילה עבור הילדים: אריאל בן שרה, אבישג בת שרה ואביהם – אליהו בן חנה – שחילץ אותם מתוך הלהבות. הילדים ואביהם במצב קל – בינוני, וזקוקים לרחמי שמים על מנת להחלים מהכוויות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.