האשה המודרנית של העסקן הש"סי – והנקמה • בקליינע

השבוע במדור הפפארצי של אתר 'אקטואליק' מה לחש דוד ביטן לגר"ח קנייבסקי? באור ישראל מחרימים את ישי ריבו, השדר שברח לחדר בריחה, והלו"ז של הופעות בין הזמנים

בתום ימי האבלות, ולאחר שהורדנו יחד עם כל עם ישראל את הרגל לחצי התורן וקוננו על חורבן הבית, בקליינע הדליק את הבוילר, הגביה את הווליום, ארז מזוודות, התכתב עם דודו עמר, ולחץ על דוושת הגז.. חתמתם על הסכם עד מדינה? הצטרפו לזירה.

שמעו סיפור: עסקן ש"סי בירושלים שעלה לכותרת בחודשים האחרונים, איים על ראשי ת"ת ליטאי כי יטרפד אישור הקצאה עבור החיידר שלא קיבל את בנו לחיידר הממוקם בשכונה ירושלמית במרכז העיר. הסיבה: אשתו הולכת עם פאה ארוכה ובגדים שאינם הולמים את רוח החיידר. כנקמה, הלה הרים טלפונים לכל המי ומי בניסיון לבלום אישור להקצאה עבור אותו מוסד. לבסוף עיריית ירושלים לא 'מצאה' סיבה קונקרטית שלא לאשר את ההקצאה, והעסקן הלז ינסה לסגור חשבון בהזדמנות אחרת.

ביום חמישי האחרון הגיע יו"ר הקואליציה דוד ביטן לסיור בעיר בני ברק על מנת להתברך ממרן שר התורה וכן לטעום אוכל יהודי.

יוזמי הביקור ברשב"ם 23, היו רבקה פאלוך יועצת רה״מ וישראל כהן. העיתונאים חיים אילוז ,איתי גדסי ואיציק מן התלוו לביקור המתוקשר.

בגלגול הקודם הגיע ביטן אל הקודש עם לבוש מרושל, הפעם נכנס לרשב"ם כשהוא לבוש בחליפה מחויטת ומהודרת. לשר התורה סיפר ביטן בגילוי לב כי בפעם הקודמת הגיע להתברך עם חולצה קצרה ומרן העיר לו על כך, והפעם הגיע מוכן מראש.

ואם קרה אז מה קרה? ביטן אצל הגר"ח

משם המשיך ביטן המשיך למסעדת שלייקעס, שם טעם ממבחר מטעמי ומעדני השבת, לתומכיו מהליכוד הוא סיפר כי הוא אוהב גם אוכל אשכנזי וגם מרוקאי. "החקירות נגד ראש הממשלה הם רדיפה", התבטא והבטיח כי "בקרוב אתמנה לשר".


בשעה שישראל כהן מתזז עם האיש החזק בליכוד בבני ברק, ישי כהן לא רואה ממטר ויורה לכל עבר בדף הטוויטר. ואם חשבתם שמלחמת הציוצים בין עמי מימון לישי כהן תהרוס לישי את החברות עם אנשי קול ברמה – אהבת חינם.

עמי מיימון כמו עמי ממשיך לחגוג והפעם בחדר בריחה.

בשעות שבקליינע מקליד, הישיבע בוחרים אורזים מזודוות לקראת הקעמפים המסורתיים שנערכים ברחבי הארץ. על פי גורמים יודעי דבר, בקעמפ של ישיבת 'אור ישראל' רצו להזמין את גדול הזמר היהודי ישי ריבו, אך רבני הישיבה לא הסכימו משום שריבו מופיע בזאפה. הפתרון האולטימטיבי: שולי רנד ימלא את מקומו של ריבו שבין כה הלו"ז שלו מפוצץ.

בפאנל ישתתפו: חבר הכנסת ישראל אייכלר, מיכאל מלכיאלי, ועוד אנשי תקשורת. בישיבה מבטיחים לנו"הפתעות ברמות הזויות". נמשיך ונעקוב.

ובנתיים בנחשונים הסמוך לאלעד, חגגו מאות בחורי ישיבות בקומזיץ ליל שישי שארגן מ"מ ראש העיר אלעד, שמואל גרוסברד יחד עם עוזרו הנמרץ מוישי רבר. מי שכיבד בהשתתפותו הוא ראש העיר ישראל פרוש שאף נשא דברים בפני בחורי הישיבות.

לאחר שהסתיימה השבעה של משפ' סלומון באלעד, 'בקליינע' חושף תמונה מאחורי הקלעים של האשה הגיבורה מיכל סלומון, אלמנתו של אלעד ז"ל שהצילה את ילדיה בפיגוע הנורא בחלמיש, מתייעצת עם מי שדיברר את המשפחה וטיפל במסירות וביעילות בכלי התקשורת, יועץ התקשורת ודובר ראש העיר אלעד, יהודה רובינשטיין יחד עם דובר העירייה האגדי חיים לוריא. (צילום: איציק מן)


מנחם קולדצקי מ'אקטואליק' מחמם מנועים לקראת בין הזמנים וכבר יצא לשוח בשדה עם יצחק פלדמן הכתב המוכשר של 'בקהילה'. מלבד כישרון הכתיבה, פלדמן הפגין יכולת מוטרית יוצאת מן הכלל כאשר התאמן על מתקני הספורט בפארק העירוני במודיעין.

יועץ התקשורת דוד רוזנטל קונן על החורבן בבית הכנסת חב"ד במודיעין עילית, אך לקראת סיום, הוא היה "חייב" להציץ בסמראטפון.

מנהל ההפקות של רדיו קול ברמה צביקה כהן נצפה כשהוא בדרכו לקונן על החורבן.

ומיד  לאחר מכן, החברים של יאיר התכנסו לשעתיים של אגדות החורבן בשידור חי ברדיו קול ברמה עם הרב ישי ולס.

דודו עמר יועצו של הראשל"צ מקונן על החורבן לצדו של הראשון לציון רבי יצחק יוסף בבית מדרשו בירושלים.

בספרא מצאו דרך מקורית להתמודד עם הפקקים ובעיות החנייה בירושלים. חבר המועצה (אגודת ישראל)יוחנן ויצמן נצפה כשהוא על הרכבת הקלה.

דוברו של צביקה כהן, יחיאל אברהם, עשה 'מעשה אבי גבאי' – ונסע עם אופניים את כל הדרך עד לשכונת הבוכרים.

עוד כותרות:

חזקי שכטר נצפה בשערי הקרייה כשהוא שומר על שערי הקרייה בתל אביב.

 

אותו שכטר יצא בשישי למחניודה לעשות קניות לשבת יחד  עם דב אייכלר(אקטואליק), והבן יקיר של מכלוף דרעי.

 

לרגל סיום מסכת בבא בתרא, הגיעו חלק ממשתתפי שיעור הדף היומי שמתקיים מידי יום בביתו של העיתונאי והצלם דוד זר,לבית שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א.מרן שליט"א בירך את מגיד השיעור הרב חננאל טירן שליט"א ואת רבי דוד זר שיזכה לסיים את כל הש"ס.

ברכת מזל טוב לסגן ראש העיר מודיעין עילית טוביה פריינד, לרגל אירוסי הבן.

השבוע התקיים שמחת חתונת בתו של יצחק רביץ סגן ראש עיירית ביתר עילית ורעייתו רבקה רביץ ראש סגל בית הנשיא שנישאה לבנו של הרב אהרן וינר ר"מ בישיבת עטרת ישראל וחתנו של הרב הגרב"מ אזרחי שליט"א ראש ישיבת עטרת ישראל.

עם קובי אריאלי צילום: שלומי כהן

בחתונה השתתפו כל בכירי המדינה בניהם נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין ורעיתו. מחמת עומס עבודה בקליינע החמיץ את החתונה של הבן דוד ומאחל מכל הלב ברכת מזל טוב למשפחה הנכבדה.

ברכת מזל טוב לשמעון ליברטי לרגל יום הולדתו.

מזל טוב לישי כהן לרגל יום הולדתו.

יום חמישי האחרון בראשון לציון, הזמר האהוב חיים בר חוגג ברית לבנו השלישי. לאירוע הגיעו החברים היקרים לכבד… ויקרא שמו בישראל: אדיר ישי.

יום למחרת תשעה באב, הזמר אופיר סלומון הלך לסדרת צילומים לקראת האלבום החדש ושיר חדש שבדרך…

שום דבר לא את הכין את הכתב המוכשר שלום פרוינד לבאות ולטלטלות שעובר העיתון המכובד שבו הוא מועסק מזה כמה שנים – "יום ליום". בימים טרופים אלה גמלה בליבו ההחלטה לתת ביטוי לעוד כישרון חבוי אצלו – כשרון ההלחנה והשירה. פרוינד יוצא בסינגל חדשני ומרענן – "דרכה של תורה", בהפקה מוסיקלית מושלמת וייחודית של הזמר הנודע יהודה דים.

בשבוע הבא יוצא ספר חדש ומפתיע למלחין יוסי גרין.

 

גדולי הזמר החסידי כבר נחתו בישראל לקראת שורה של הופעות שיערכו ברחבי ישראל וכפי שאמרו חז"לינו: 'לא היו ימים טובים לישראל כט"ו באב'.

ליל שישי באשקלון: הזמר פיני איינהורן פותח באופן רשמי את חגיגות בין הזמנים של העיר.

לצידו המשנה לראש העיר חי דהרי שהפיק את שלל הפעילויות כשהגדולה שבהם תתרחש ביום רביעי כ"ד אב 16.8 הופעה ענקית של יעקב שוואקי מארח את ישי ריבו באמפי פארק אשקלון. לפי הדיווחים מעל מחצית מהכרטיסים כבר נמכרו, אנחנו ממליצים להזדרז לרכוש…

ביום ראשון  ליד הר הזיתים יציג גדול הזמר החסידי אברהם פריד את אלבומו החדש "כמה טוב שנפגשנו"..

ביום שני יופיע גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד בחולון לפני ילדי 'בלב אחד' – הכניסה תתאפשר רק להורי וילדי הארגון.

למחרת, בפסטיבל בין הכרמים במרום הגליל יהיה ביום ג', ט"ז אב, ביער עין הוזים עם שני מופעים בערב אחד: אביתר בנאי וישי ריבו,

גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד מגיע לנתניה וישתתף בקומזיץ ׳ליל שישי׳ ענק עם להיטים מכל הזמנים.

אומנים אורחים: ישי ריבו ובערל צוקר. יום חמישי, כ״ה מנחם אב, 17.8 מתחם ה׳ספורטק׳ נתניה.

תחליפו כוח ותחזרו עם כוחות מחודשים!

פרגנו לנו בלייק!

הצטלמתם עם מדוזה בחוף? ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? איזה איש עסקים חרדי טס לחו"ל? מה עושה באמת הכתב של? מי עומד להתארס? ומי בכיוון ההפוך? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.