האשה הפתיעה: "כבוד הרב, מאור עיניי חזור לי" (וידאו)

הסיפור שמסעיר את הנגב: לפני כמה שבועות באמצע הרצאת הרב אמנון יצחק, ביקשה אשה את ברכתו לאמה שמאור עיניה אבד לה בגלל מחלת הסוכרת, הרב בירך, וכעבור כמה שבועות מאור עיניה חזרו לה והיא הגיע להרצאה לומר לו תודה. צפו בסרטון לפני ואחרי. {מסעיר את באר שבע}

בת של אם החולה בסכרת, הגיעה לפני מספר חודשים, להרצאתו של הרב אמנון יצחק שליט"א בנתיבות לבקש ברכה למאור עיניים לאמה, אליה היא קשורה מאד. הרב אמנון ברך בבטחון גמור: "רפואה שלמה ויחזור לה מאור עיניה".

לאחר מספר חודשים, קרה הלא יאומן. הבת הגיעה עם אמה להרצאה בבאר שבע למרות הקושי, בגלל היותה מבוגרת מאד.

האם קיבלה את המיקרופון וסיפרה שבזכות ברכת הרב הראיה חזרה בדרך נס! האשה סיפרה לרב אמנון כי התפללה שיחזור לה הראיה כדי שתוכל לקרוא תהלים.

האשה ביקשה לעורר על מה שהרב אמנון יצחק מדבר בשנה האחרונה – הבעיות בכשרות הבשר והעוף וביקשה מכל יהודי ויהודי "שיחשוב טוב מאיפה הוא קונה את הבשר".

היא ברכה את המחזיר בתשובה בברכת "כי מלאכיו יצוה לך לשמרך בכל דרכיך". ולבסוף הוסיפה: "אנחנו מחפשים את המשיח, יש לנו את המשיח פה – אמנון יצחק!", ובכך סיכמה את גאולתה האישית.

צפו בסיפור לפני ואחרי

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. די עם הסיפורי פוגי של המגלומן הזה טפש ורשע שחושב לחנך את כל הגדולים
  הבן אדם מחורפן ומשועמם הידברות גנבו לו את העבודה…..

  מיכי |
  הגב
  • סיפורי פוגי תגיד לאנשים האלה שבאים ומספרים את הניסים הפרטיים שלהם לבד. ולגבי דברי הליצנות אני מוחה בך. ודבר אחרון מי שבאמת רוצה לברר למה הרב יצא נגד הידרדרות והעומד בראשה הזמיר יעמיק ויבדוק ולא ישמע לליצנים כמו מיכי שאיבד את עולמו. ולגבי גנבו לו את העבודה, לא תודה, יש הרבה שעושים את העבודה של הסטרא אחרא, הרב לא רוצה למלא פונקציה זו, יפה מאוד עושים לו [לשטן] את עבודתו

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 2. אמנון יצחק משלם יח"צ וכתבות בתקשורת החרדית היות והוא ושמו אבודים לנצח!! אדם בזוי ומבוזה. מגעיל

  חיים |
  הגב
  • וואי, מעניין איך הוא לא קלט את העצה שלך של יחסי ציבור שהחילונים יצאו ויוצאים נגדו היה משלם להם עושה יחסי ציבור, ולא היה אדם מבוזה ובזוי?! אתה מבין עד איפה הליצנות שלך גובלת? הרב בכלל צריך את התקשורת? יש לו תקשורת משלו שידועה לכל מי שרוצה רואה מי שלא רוצה לא. ואתה מר ליצן עליך נאמר הפוסל במומו פוסל בטח אתה בא ממקום שמשלמים על מנת לדמיין שאתה לא מבוזה בעיני הבריות, אבל הדבר החשוב ביותר אתה מבוזה כלפי שמיא וזה מספיק [ולזה אי אפשר לשלם ליחסי ציבור רק לחזור בתשובה, שבטח לך זה לא יקרה, כי לא יתנו לך סיוע בידך]. אתה מכת הליצנים שאינם רואים פני שכינה. טמטום שאין כדוגמתו. הרני מוחה בך מחאה נמרצת על ביזוי התורה וכבוד תלמיד חכם עבד השם, הרב אמנון יצחק שליט"א שכנראה אתה תהיה אחד מיני רבים שיהיו עפר לרגליו בעולם הבא. דרך אגב היום יש לו הרצאה ברמת גן מוזמן לשמוע דברי אלוקים חיים ממלאך השם. ולא מרבני הערב רב

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 3. איש בזוי שמשחק משחקים ומרמה את הבריות. הקדיח תבשילו ושלא יספרו לנו סיפורים. רשע שמבזה את כל גדולי ישראל אין לו חלק לעולם הבא.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • נכון הוא סתם משחק אותה לא ישן יום ולילה ואין לו חיי משפחה כבר 38 שנה, בשביל להחזיר בתשובה חצופים כמוך. הוא סתם יוצא כל הרעות שיש בציבור כמו זמרים פסולים מאכלות אסורות, גם פעם לעניין הפלאפונים הלא כשרים, הוא הרי אוהב להזהיר על דברים שלא קיימים, רק בשביל לא להיות lovley rabby, כמו גדולי הגיהנום שאתה מדבר עליהם שאומרים על הכל מותרים לכם, שריוים לכם, הכל טוב רק תבואו אלינו ישירות לגיהנם, והגדולי ישראל שלך הם גדולי הגהינם, לא גדולי ישראל. הרב רק מחזיר איך שצריך להחזיר לכל החרטטנים האלה שנראים כגדולי ישראל אצליכם ומשנים דיבורם חדשים לבקרים. ולגביך אני מוחה בך מחאה נמרצת, ולא צריך להגיד שאין לך חלק לעולם הבא, ונווכח בתחנה הבאה שלנו מי צודק. אתה לבינתיים עצום עיניים פה ואוזניים כמו שלושת הקופים לא רואה לא שומע לא מדבר. כמו שהרב אמר פעם אחת, לצערי הדור הזה הוא שטחי, ולא בודק לעומק דברים, אתה אחד מהם.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
  • ימח שמך, עמלק בן עמלק, בקבורת חמור תקבר, ובגהנם יהא מושבך לנצח נצחים עם כל רבני השקר של שס

   מזועזע |
   הגב
 4. לפני כמה שבועות? זה לפני כמה ימים אל תעשו בושה לעצמיכם. אבל אתם עושים מצווה בזה שמפרסמים את הצדיק הזה. כמובן בד בבד עושים עבירה שמפרסמים תגובות נגדו שלא הייתי קורא להם זלזול, אלא תגובות מהגיהנום, של אנשים קלי דעת, שאבדו את חייהם מזמן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב