הבבא ברוך לדרעי: "אל תירא ואל תיחת"

יו"ר ש"ס השר אריה דרעי הגיע למעונו של כ"ק האדמו"ר רבי ברוך אבוחצירא שליט"א לרגל הילולת סידנא באבא סאלי זי"ע המתקיימת היום בנתיבות

כשעה לאחר שנחקר במשרדי יאח"ה בלוד, יו"ר ש"ס השר אריה דרעי הגיע למעונו של כ"ק האדמו"ר רבי ברוך אבוחצירא שליט"א לרגל הילולת סידנא באבא סאלי זי"ע המתקיימת היום בנתיבות.

כ"ק האדמו"ר ברך את השר דרעי שיזכה להצלחה רבה. "אל תירא ואל תיחת. בזכות מור אבי הקדוש לא יאונה לך כל רע".

‏השר דרעי הגיב בטוויטר זמן קצר לאחר החקירה – ״סיימתי כעת את חקירתי וכרגיל עניתי על כל השאלות שנשאלתי. הכל טוב ויהיה עוד יותר טוב בעזרת השם. אני כעת בדרכי לנתיבות, להילולת הבאבא סאלי זצ״ל״.

שר הפנים הנגב והגליל, אריה דרעי, הגיע הבוקר בשקט בשקט וללא פרסומים מקדימים בתקשורת, לחקירתו השישית ביחידת להב 433 בעניינו.

מספר חודשים עברו מאז נחקר שר הפנים אריה דרעי בפעם האחרונה בעקבות החשדות נגדו ונגד רעייתו בעניין עבירות המס עליהן פרסמנו בעבר.

גורמים במשטרה מספרים כי הטיפול בתיק בעניינו של שר הפנים ויו"ר שס הוא לקראת סיום, וסיכום התיק בעניינו יינתן בקרוב, אם כי גורמים בתקשורת לא ציפו את זימון חקירתו זו, בעקבות פרסום שחקירותיו הסתיימו, ויתכן כי הוא זומן היום בעקבות התפתחות נוספת בחקירתו.

חשוב לציין שאם יצטרכו במשטרה להמליץ על כתב אישום נגד השר הם יוכלו לעשות זאת, וחוק ההמלצות לא יכול על הפרשה בעניינו, כפי שסוכם בהגשת הצעת החוק שעבר במליאת הכנסת לאחרונה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בפעם הקודמת הבבא אמר : דרעי לבן הארמי

    דרעי נזכר ברבנים כשהמצב שלו אנוש תבדקו בהיסטוריה ותבינו שדרעי בדרך לכתב אישום

    עזריאל א |
    הגב