הבגידה של שקד בחרדים: הסיעות החרדיות מאיימות: "נפרוש מועדת שקד"

משבר חריף בין המפלגות החרדיות לבין הבית היהודי, איילת שקד הסמל של הישרות (מי אמר יושר של טייסים ולא קיבל) התגלתה ברגע האחרון כמי שהונתה את החרדים,  כבר בצהרים יו"ר ש"ס אריה דרעי תוקף את הבית היהודי בישיבת הסיעה בנושא הגיוס וחשף טפח מהמשבר שמתחולל בין הסרוגים לחרדים,"שיתפנו איתם פעולה והם שיקרו אותנו – היינו שפני ניסיון", אמר אריה.

בערב דרעי נשמע החלטי ונחוש יותר בראיון שהעניק למימרן ב'קול ברמה' הוא הצהיר: "סיעת ש"ס פורשת מוועדת שקד", כאשר הרבנים יכריעו ביממה הקרובה על היציאה, נמנעתי מלתקוף את הבית היהודי חודשים, עכשיו מתגלה פרצופם האמיתי. ברית האחים הקדושים בנט ולפיד חי ונושם.

גם ביהדות התורה, נשמעים קולות דומים, מחר צפויה ועדת שקד להתכנס לקראת הכרעה בנושא הסנקציות הפליליות. שקד תימרנה בין לפיד לגפני ציחקקה  עם פרוש ואף נשמעו דיבורים על דילים מתחת לשולחן. אלא עתה חשים בסיעות החרדיות כי שקד וחבורת הבית היהודי טמנו להם פח.

ביהדות התורה מתכוונים כנראה שלא להשתתף בישיבת ועדת שקד שתכריע על סנקציות פליליות.  מה שכן: הפור נפל, וממשלת נתניהו הולכת לקבל את ההחלטה שלפיה,  "מי שחשקה נפשו בתורה מקומו בבית הסוהר ".

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.