בשעה זו: נתניהו מעיד נגד עיתונאי 'ידיעות'

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע הבוקר (שלישי) לבית המשפט השלום בתל אביב ויעיד על דוכן העדים כנגד עיתונאי "ידיעות אחרונות" יגאל סרנה, אשר פרסם סטטוס פוגעני בפייסבוק כנגד הזוג נתניהו. הצטרפו לשידור החי בחדשות 2. { שידור חי}

תביעת הדיבה: ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע הבוקר (שלישי) לבית המשפט השלום בתל אביב ויעיד על דוכן העדים כנגד עיתונאי "ידיעות אחרונות" יגאל סרנה, אשר פרסם סטטוס פוגעני בפייסבוק כנגד הזוג נתניהו.

בפוסט שכתב סרנה, הוא טען כי בערב אחד שיירת ראש הממשלה עצרה בכביש 1 באמצע הנסיעה, ונתניהו עצמו הוצא מאחד מכלי הרכב, בגלל ויכוח סוער בינו לבין רעייתו. "כשבלילה נעצרת שיירת ראש הממשלה בכבדה, ארבעה רכבים שחורים ועוד מאבטחים ומגנים ורכבים ונפלט ממנה בחושך אל כביש 1 בצעקות גבר לא צעיר שהוא עילת הכל, כי אישה אחת לא רוצה שיישאר אתה באוטו ושמה ללעג את כל האבטחה ובעצם את כל המדינה. זה חלק מהחיים", כתב סרנה בעמוד הפייסבוק שלו. נתניהו לא נותר חייב והחליט להגיש תביעת דיבה.

השופט עזריה אלקלעי סרב לבקשת נתניהו לדחות את הדיון וקבע כי "על ראש הממשלה להתפנות מעיסוקיו החשובים במועד החקירה".

את החלטתו  נימק השופט כי "מדובר בישיבת הוכחות שנקבעה לפני זמן רב בתיאום עם באי כח הצדדים". השופט ציין כי "אין ספק שהתובע כראש ממשלת ישראל הינו אדם עסוק ביותר ואין חולק כי עיסוקיו חשובים מאין כמותם. יחד עם זאת חייבים התובעים לדעת כי משהגישו תביעה לבית המשפט, עליהם להתייצב לדיון במועד שנקבע".

עו״ד יוסי כהן, פרקליטו של נתניהו, אמר בתגובה כי ״הגשנו בקשת דחייה של כל הדיון, השופט דחה את הבקשה ואנחנו נמלא אחרי בקשתו״.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.