הבחור מקריית ספר שטבע בכנרת – נפטר

בבית החולים פוריה שבטבריה הלך לעולמו הבחור יצחק בן שמואל ז"ל, הלוויתו תתקיים הערב בסגולה

בבית החולים פוריה שבטבריה הלך לעולמו הבחור יצחק בן שמואל ז"ל, הנער שטבע לפני כשבועיים במי הכנרת בעת שטייל עם חבריו ללימודים.

הבחור הוא ממשפחה חרדית, הוריו תושבי העיר מודיעין עילית, בעבר הוא למד בישיבת 'שער התלמוד'. הלוויתו תצא הלילה בשעה 1:30, בבית העלמין ירקון חלקת סגולה פ"ת.

ההורים יושבים שבעה  ברח' חזון דוד 7 קרית ספר.

לפני כשבועיים, חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות וכאשר חזר הדופק ומצבו של הטובע התייצב הוא מפונה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבי"ח פוריה כשמצבו אנוש.

מחקירה ראשונית במקום עולה כי הנער יצא לטיול יחד עם עוד שני חברים שלו ללימודים הגיעו לטיילת טבריה ושם באזור המכונה "המזרקה" קפץ לאגם הכנרת.

יוסי אוקנין ראש סניף איחוד הצלה בטבריה סיפר: "כשהגעתי למקום עדיין נערכו סריקות ע"י השיטור הימי לאיתור הנער. לאחר איתורו ללא דופק ונשימה סייענו להוציא אותו מהמים והתחלנו בביצוע פעולות החייאה מתקדמות. תוך כדי ההחייאה יחד עם חובשים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה סניף טבריה הצטרפו אלינו צוות ניידת טיפול נמרץ וכשלמרבה הנס חזר דופק הנער פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים בפוריה במצב קשה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.