'הבחירה שלי' – מגיעה אל קו הסיום

סיום קורס לבימוי, צילום ועריכת סרטים במכללת בית פרוג

לאחר כשנה וחצי של לימודי מקצוע מרתקים הסתיים בהצלחה קורס ייחודי לבימוי צילום ועריכת סרטים יסודות העריכה, תסריטאות, בימוי וצילום סרטים. את המסלול סיימו כ-16 תלמידות שנקראו לערב מיוחד של הקרנת עבודות הגמר וקבלת תעודות הגמר.

פתח את הערב החגיגי קובי נתנאל ראש החוג ללימודי קולנוע, והדגיש כי המסלול היווה בשבילו פתיחה נפלאה לקורסים נוספים. "כשחיים (המנהל הפדגוגי) בא אלי בפעם הראשונה והביע את רצונו לפתוח קורס כזה שמחתי שמשהו מהמגזר החרדי – דתי מרים את הכפפה ללימוד מקצוע מבוקש ועניתי תשובה חיובית. "אני נרגש בהצגת פרויקט הגמר ונפעם מחריצותן של התלמידות שבתוך פרק זמן קצר הגיעו להישגים מצוינים מול תלמידים ממכללות אחרות שלומדים מספר רב יותר של שנים" הוסיף.

כל תלמידה יצרה את פרויקט הגמר שלה שהוקרן על גבי מסך, סרטים שגרמו להתרגש, לחייך ולהזיל דמעות.

באירוע השתתפו גם מרצי המגמה גלית רויכמן, רחלי שוורץ, אביעד לוי והלה פרלשטיין, שהינם בכירים ביותר בתחום זה שציינו את יומם הראשון שבו נפגש עם התלמידות שבעיניהן היה זיק של סקרנות ורצון עז ללמוד ולהצליח מה שהביא אותן להצטיינות.

כיבדו בנוכחותם: הרב צביקה שרייבר – סמנכ"ל קרן קמח המציעה מימון ללימודים מקצועיים ואקדמיים לאברכים חרדים והגב' אורי אגוז – מביימת וכותבת לתיאטרון וטלוויזיה.

הגב' מירי שניאורסון מנהלת המרכז להעצמה 'הבחירה שלי' שאף הוסיפה: "שכל אחת מקבלת עוצמות וכישרונות שהן רק שלה ולעיתים רצונה של האישה להיות אימא ועקרת בית למופת דוחק את 'האני' שלה, כשהיא רואה את הנשים המקסימות שסיימו את הקורס והעצימו את היכולות שלהן בכדי לפרוץ קדימה ולכלכל את ביתן בכבוד עם מקצוע שמעצים אותן היא מאחלת שידעו להשתמש בתעצומות אלו לטוב ולהגדיל אחדות ואהבה בעם ישראל" .

את הערב סגר המנהל הפדגוגי חיים דיקמן בציון שאומנם אנו חוגגים את סיום הקורס אך בעצם מדובר בהתחלה עבור על אחת ואחת שיוצאת לעבוד ואין ספק שבהתחלה תמיד יש את החששות והקושי ולזה נועד בית פרוג כשמו כן הוא בית חם אוהב שהצלחת התלמידות הוא הנחת שלו, ושתמיד הדלת פתוחה לקראתן לכל דבר ייעוץ, תמיכה, חדר עריכה, מצלמה ואפילו כמקום לפגישות עסקים.

הערב ננעל בחלוקת תעודות גמר ע"י כל מרצי המסלול.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.