הבחירות לרבנות ירושלים: מרן לא שוקל להתמודד

בלשכת של מרן הגר"ש עמאר מגיבים הצהריים לפרסומים בנושא רבנות ירושלים שפורסמו בימים האחרונים על כך שהרב עמאר צפוי להתמודד לתפקיד הרב הראשי לירושלים.

בעקבות הפרסומים הכוזבים שנפוצו כביכול מרן הרב עמאר יתמודד לרבנות ירושלים, בלשכתו של מרן הגר"ש עמאר  מגיבים הצהריים לפרסומים בנושא רבנות ירושלים.

בלשכתו של הרב אמרו: "מרן שליט"א הביע את דעתו באופן נחרץ בנושא זה, במכתב שפרסם בכתי"ק לפני כשנה, ומאז ועד עתה לא חל כל שינוי בדעתו. הרב איננו מעוניין כלל להתמודד על תפקיד זה. הנושא לא נמצא על סדר יומו ובוודאי שאין לו יד ורגל בשום עסקאות או התארגנויות בעניין. המדברים בשמו בנושא זה, עושים מעשה חמור, חוטאים לאמת ומצערים את מרן".

בלשכה מוסיפים: " צר לנו שיש גורמים אינטרסנטיים המנצלים את שהותו של מרן במסע חיזוק בחו"ל, כדי להכפישו ולקושרו שוב לסיפורי בדים".

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אתר קוקר זה אתר שנותן במה אמיתית ופתוחה לכל גווני הציבור החרדי.
  למעט אתר "כיכר השבת" ששם נותנים במה וכתבות חיוביות רק למי שאריה דרעי מאשר.

  מה קרה בשנה וחצי האחרונות ?

  מרן ע"ה אהב בכל נימי נפשו את הרב עמאר ועובדה שבאחרית ימיו בערב כיפור סלח לו בלב שלם.

  מרן הגרש"מ עמאר הוא מנהיג, ואדם גדול ומורם מעם מאד !

  חיישר כח לאתר "קוקר" .

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. המחאה הגדולה צריכה להיות נגד מחרחרי הריב דוגמת הכתב ישי כהן מכיכר השבת שהוא עומד מאחורי הפרסומים הנבזיים האלו ובודאי יפרעו ממנו מן השמים יש לו ביד את רוב "זכויות" הסכסוך והליבוי של הקרב המיותר הזה והכל בשביל רייטינג מטופש של כל חולי הלשון הרע ברשת יעמוד לזכותו של ישי כהן וכבר כתוב שכל המבזה תלמידי חכמים אין רפואה למכתו שיקח את זה בחשבון אם "חפץ חיים הוא" תרתי משמע…..

  תלמיד מרן הגרש"מ עמאר שליט"א ממשיך דרכו של מרן הגרע"י זצ"ל ופוסק הדור. |
  הגב
 3. זה מתחיל להראות כאילו אתר קוקר עומד על שונאיו הגדולים של מרן הרב עובדיה זצ"ל. מרן הגר"ש עמר ומרן הגר"א יצחק חוגגים באתר שלכם. הלו? מישהו שכח מה קרה כאן בשנה וחצי האחרונות???????????.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. המשך מסע השיסוי של אריה דרעי וחלקים מתנועת ש"ס נגד הרב שלמה עמאר, אני קורא לכל מי אשר יראת השם בלבבו, למחות בכל תוקף נגד הפגיעה ברב, ולא לבחור בש"ס בבחירות לכנסת .

  גועל נפש של ש"ס |
  הגב