הבחירות לרשויות: ישי חורש את השטח

 יו"ר תנועת 'יחד' אלי ישי חורש את השטח בסבב פגישות וסיכומים לקראת סגירת רשימות של 'יחד' במונציפאלי

כחלק מההיערכות לבחירות המוניציפאליות יו"ר 'יחד' אליהו ישי, מבצע סבב בכל רחבי הארץ, בפרט ברשויות המקומיות בהם צפויה תנועת 'יחד' להתמודד בבחירות, וזאת כמובן בעיקר על פי בסיס התוצאות והפילוחים בהצבעה לתנועת 'יחד' בבחירות האחרונות לכנסת.

במהלך הסיור שנערך השבוע באזור צפון, בערים, טבריה, עפולה, ובית שאן, נפגש אלי ישי עם פעילים מרכזיים של התנועה, ורבני הקהילות באזור.

הדרישות המרכזיות שהעביר אלי ישי במהלך הפגישות, זה משמעת וציות לדעת תורה, יושרה ונקיון כפים לקדש שם שמים, ולא פחות חשוב, להחזיר את הימים בהם יש לאזרח הפשוט את הזמינות והנגישות לנציגים בעירייה, לקבל את העזרה המגיעה לו בכל תחום בו הוא מצפה מנציגיו בעירייה שיעזרו לו, בין אם זה ענייני בנייה, הנחות, דוחות, וכדו'.

יצוין כי פגישות אלו נערכות, לאחר חודשים ארוכים של עבודה יסודית ופגישות תכופות של הצוות המוניציפלי, עם אנשי השטח של תנועת 'יחד' ברחבי הארץ, בהם נעשתה עבודה מרשימה של סיכומים ושיתופי פעולה עם קבוצות רבות בכל עיר ועיר, במטרה להגיע להשגים ומספרים גבוהים יותר.

מטרת הפגישות כעת, היא סבב סיכומים שעורך יו"ר התנועה לסגירת הקצוות לקראת הכרזה על המועמדים בכל עיר ועיר. מספר רב של רשויות שצפוי להגיע לעשרות ערים ברחבי הארץ.

במהלך הסבב נתקלו הצוות המוניציפלי באהדה והערכה רבה, וההערכות הן כי בע"ה נכונה הצלחה כבירה בערים רבות ברחבי הארץ בהם תכניס יחד מספר לא מבוטל של נציגים.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יחדיו

  עד לתהום!!!!!!!! איזה כיף! מתגעגעים לכלום, שונאים את דרעי, ממשיכים בכל הכח לחסל את היהדות הספרדית!

  ממשיכים עם אלי ישי |
  הגב
 2. כולנו עם אלי ישי

  יש אלפי אנשים שלא תראו אותם בכנסי בחירות והם יבחרו באלי ישי. שישי זה האופציה היחידה שנותרה לאחר ששס מתנהלים כרפורמים ודגל "עכשיו שמעו שהיה חילולי שבת"

  אני ומשפחתי נבחר באלי ישי |
  הגב
 3. בהצלחה רבה באלעד נעבוד בכל הכח

  בע"ה יהיה הצלחה גדולה באלעד ובכל הארץ

  אהרן ע |
  הגב