'הבית היהודי'? שר החינוך בנט: "נגדיל את תקציב הקהילה הגאה"

שר החינוך נפתלי בנט קיים הערב (חמישי) דיון מיוחד עם צוותו בעקבות אירוע הדקירה היום במצעד הגאווה בירושלים, והורה לבכירי משרדו להכין תוכנית פעולה שתסייע לחינוך ולמניעת מעשים והסתה נגד הקהילה הגאה

שר החינוך נפתלי בנט קיים הערב (חמישי) דיון מיוחד עם צוותו בעקבות אירוע הדקירה היום במצעד הגאווה בירושלים, והורה לבכירי משרדו להכין תוכנית פעולה שתסייע לחינוך ולמניעת מעשים והסתה נגד הקהילה הגאה.

התכנית תכלול הגדלה משמעותית של תקציב ארגון הנוער הגאה "איגי". "לא אתן שבמדינת ישראל בני נוער יחששו לצאת לרחוב בגלל אורח חייהם. לפיגוע ה"לא אתן שבמדינת ישראל בני נוער יחששו לצאת לרחוב בגלל אורח חייהם".

"לפיגוע הזה אנו מגיבים בפעולות ולא רק בדיבורים, על מנת לחזק ולתת כלים לבני נוער הסובלים מגזענות והומופוביה בבית הספר", אמר.זה אנו מגיבים בפעולות ולא רק בדיבורים, על מנת לחזק ולתת כלים לבני נוער הסובלים מגזענות והומופוביה בבית הספר", מסר בנט.

גם ח"כים חרדים גינו את הדקירה בירושלים: יו"ר ועדת חינוך של הכנסת ח"כ יעקב מרגי "מגנה כל גילוי אלימות. ופגיעה בבני אדם באשר הוא אדם הגיע הזמן שמערכת החינוך תקדיש שעות לימוד לסובלנות וכבוד הדדי לזולת" אמר מרגי.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. החלטה מוזרה, בלשון המעטה, מדובר בפוגע בודד שחוזר על מעשהו. את כספי החינוך יש להשקיע בו ומכסימון בסביבתו כלומר להגביר תקציבים לחרדים.

    התקציב לקהילת הלהטב"ים ( לקויי התפתחות טרום בגרותית) רק יגרום להגברת הליקוי בקרב חוגי נוער רחבים .

    שמעון יפה-נוף |
    הגב