הבן צפה באביו מתבוסס בדמו(וידאו)

יומיים לאחר שדקר את המאבטח צביקה כהן ופצע אותו קשה, הסגיר את עצמו המחבל לידי כוחות הביטחון. כהן עדיין מאושפז בביה"ח בסכנת חיים. אחיו סיפר כי הוא הכיר את תוקפו: "הוא שתה איתו קפה יומיים לפני כן" {שערורייה}

יומיים לאחר שדקר את המאבטח צביקה כהן ופצע אותו קשה, הסגיר את עצמו המחבל לידי כוחות הביטחון. כהן עדיין מאושפז בביה"ח בסכנת חיים. אחיו סיפר כי הוא הכיר את תוקפו: "הוא שתה איתו קפה יומיים לפני כן"

לאחר הצפייה בסרטון המטלטל, קרובי משפחתו של כהן התמוטטו – בהם הוריו ואחיו רחמים, הסובל מפוסט טראומה לאחר שנפצע בפיגוע דקירה בתחילת האינתיפאדה השנייה בשנת 2000. בנו בן ה-8 של רחמים, קיבל אמש בוואטסאפ את הסרטון, צפה בו – ומאז הוא שרוי במצב נפשי קשה.

(באדיבות רשת)

אחיו של צביקה כהן, המאבטח שנפצע קשה מאוד בפיגוע במעלה אדומים, משה כהן, העביר ביקורת קשה על בתכנית של יעל דן בגל"צ על הסרטון הקשה המציג את תיעוד הפיגוע שהופץ ברשתות החברתיות.

"לאחר האירוע הגיעו כוחות הביטחון לראות את הסרטון ממצלמות האבטחה", תיאר כהן, "מישהו מהאנשים שנכחו שם הוציא פלאפון, תיעד את האירוע ממצלמות האבטחה של הקניון והפיץ את הסרטון".

כהן הסביר איך ילדיו הקטנים של אחיו, המאושפז עדיין במצב קריטי בבית החולים, נאלצו לראות סרטון קשה בו נראה אביהם נדקר. "למה ילד בן שמונה נאלץ לראות איך משסעים את אבא שלו?", אמר, "הפיצו בלי נשמה, בזמן שאחי נאבק על חייו"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.